You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

TOP DRY DOG FOOD 2016 – nezávislé hodnocení suchých krmiv pro psy časopisu Whole Dog Journal

Publikováno 22.01.2016 14:54:00
Kategorie Krmivo pro psy

Uznávaný americký kynologický časopis Whole Dog Journal již 19 let zveřejňuje své nezávislé doporučení suchých krmiv pro psy pod názvem TOP DRY DOG FOOD. Letos s číslovkou 2016. Výstupem tohoto hodnocení je seznam suchých psích krmiv - TOP DRY DOG FOOD 2016, která v daném roce vyhověla a z tohoto důvodu jsou doporučena majitelům psů jako bezpečná strava pro jejich mazlíčky. Stejně jako poslední dva roky i letos jsme náš článek pojali jako průnik hodnocením TOP DRY DOG FOOD 2016, nezávislého hodnotícího serveru Dog Food Advisor a skutečné přítomnosti daného krmiva na českém trhu. Co se tedy z níže uvedené tabulky dozvíte?

    • Značku krmiva
    • Zda se značka krmiva prodává v ČR (ano - ne)
    • Výrobce, země výroby a webová stránka
    • Jaké hodnocení dal dané značce server Dog Food Advisor. 5  je maximum. 0   minimum
   


Je zapotřebí si uvědomit, že Whole Dog Journal hodnotí pouze výrobky prodávané na trhu v USA. Proto zde neočekávejte (až na jednu výjimku) značky evropské ani české.

Hledáte kvalitní krmivo doporučené v TOP DRY DOG FOOD 2016?

Už nemusíte. Oven-Baked Tradition si Váš pejsek zamiluje

Kromě uvedení doporučených krmiv nám toto hodnocení jasně říká, které značky doporučené nejsou. Přidávám seznam značek, které přesto, že jsou na trhu v USA, nebyly zařazeny do tohoto prestižního hodnocení, což znamená, že nejsou doporučeny WDJ. Tyto značky jsou prodávány také v ČR.

  • Royal Canine
  • Purina Pro Plan
  • Eukanuba (značka, která ještě v roce 2013 v hodnocení byla)
  • Pedigree

Tabulka je řazena dle abecedy.

Suchá krmiva doporučená časopisem Whole Dog Journal pro rok 2016

Pokud hledáte svoji značku pak stiskněte F3, do vyhledávacího okénka v prohlížeči napište název značky a dejte vyhledat. 

Název krmiva V ČR Výrobce Hodnocení DogFoodAdvisor
(max 5*)
Acana ano Champion Petfoods Morinville, Kanada, championpetfoods.com 4,5 - 5
Active Care ne Breeder’s Choice (Central Garden & Pet), USA, goactivedog.com 3,5 - 4
Addiction ne Addiction Foods Kent, USA, addictionfoods.com 3,5 - 4,5
Annamaet ano Annamaet Telford, USA, annamaet.com 4 - 5
Artemis ano Artemis Carson, USA, artemiscompany.com 3 - 4,5
Avoderm ano Breeder’s Choice (Central Garden & Pet), USA, avodermnatural.com 2,5 - 4,5
Azmira ne Azmira Tucson, USA, azmira.com 3,5
Bake to Nature ne Three Dog Bakery Kansas City, USA, threedog.com 2,5 - 4
Bench & Field ne Bench & Field Grand Rapids, USA, benchandfield.com 4
Best Breed ano Best Breed Findlay, USA, bestbreed.com 2,5 - 4,5
BlackWood ne Ohio Pet Foods Lisbon, USA, blackwoodpetfood.com 3 - 4
Blue Buffalo ne Blue Buffalo Wilton, USA, bluebuffalo.com 2 - 5
Boréal ne Boréal Beamsville, USA, borealpetfood.com 4,5
Bynature ne Kent Pet Group, USA, bynaturepetfoods.com nehodnoceno
California Natural ne Natura Pet Products (Mars, Inc.), USA, californianaturalpet.com 3,5 - 4
Canidae ano Canidae San Luis Obispo, USA, canidae.com 3,5 - 5
Canine Caviar ano Canine Caviar Norco, USA, caninecaviar.com 2 - 5
Carna4 ne Carna4 Toronto, Kanada, carna4.com 4,5
Castor & Pollux ne Merrick Pet Care Amarillo, USA, castorpolluxpet.com 3,5 - 4,5
Chicken Soup for the Soul ne Chicken Soup for the Soul Cos Cob, USA, chickensoup.com 3,5 - 5
Dogswell ne Dogswell Los Angeles, USA, dogswell.com 4 - 5
Dr. Tim’s ne Dr. Tim’s Pet Food Marquette, USA, drtims.com 5
Drs. Foster & Smith ne Drs. Foster & Smith Rhinelander, USA, drsfostersmith.com 3
Eagle Pack ne WellPet, LLC Tewksbury, USA, eaglepack.com 3,5 - 5
Earthborn Holistic ano Midwestern Pet Foods, Inc. Evansville, USA, earthbornholisticpetfood.com 4 - 5
Evanger’s ne Evanger’s Dog & Cat Food Co., USA, evangersdogfood.com 5
Evo ne Natura Pet Products (Mars, Inc.) McLean, USA, evopet.com 5
Firstmate ano Taplow Ventures North Vancouver, Kanada, firstmate.com 2 - 5
Fromm ano Fromm Family Foods, USA, frommfamily.com 3,5 - 5
Go ano Petcurean Chilliwack, USA petcurean.com 4
Grandma Mae’s Country Naturals ne Grandma Mae’s Country Naturals New York, USA, grandmamaes.com 3,5 - 4,5
Great Life ne Great Life Performance Pet Products Simi Valley, USA, doctorsfinest.com 3,5 - 5
Halo ne Halo, Purely for Pets Tampa, USAhalopets.com 3,5 - 4
Health Extension ne Health Extension Pet Care Melville, USA, healthextension.com 4 - 4,5
Hi-tek Naturals ne Hi-Tek Rations Dublin, USA, hitekrations.com 3 - 5
Holistic Select ne WellPet, USA, holisticselect.com 3 - 5
Horizon ne Horizon Pet Nutrition Rosthern, Kanada, horizonpetfood.com 4 - 5
Instinct ne Nature’s Variety St. Louis, USA, instinctpetfood.com 3 - 5
Kasik’s ne Taplow Ventures North Vancouver, Kanada, kasiks.com nehodnoceno
Leonard Powell Signature ne Hi-Tek Rations Dublin, USA, leonardpowell.com 3 - 4,5
Life’s Abundance ne Life’s Abundance Jupiter, USA, lifesabundance.com 4 - 5
Livesmart ne Smartpak Canine Plymouth, USA, smartpak.com 3
Lotus ne Lotus Pet Foods Torrance, USA, lotuspetfoods.com 2,5 - 4,5
Merrick ne Merrick Pet Care Amarillo, USA, merrickpetcare.com 4 - 5
N&D ano Farmina Pet Foods, Itálie, farmina.com 4,5 - 5
Nature’s Select ne Nature’s Select Anaheim, USA, naturalpetfooddelivery.com 2,5 - 5
Natural Balance ano Natural Balance Pet Foods, USA, naturalbalanceinc.com 2 - 4,5
Natural Planet Organics ne KLN Family Brands Perham, USA, naturalplanetorganics.com 4
Nature’s Variety ne Nature’s Variety St. Louis, USA, instinctpetfood.com naturesvariety.com 3,5 - 5
Newman’s Own ne Newman’s Own Aptos, USA, newmansownorganics.com 4
Now Fresh ano Petcurean Chilliwack, Kanada, petcurean.com 4 - 5
Nulo ne Nulo Pet Food Austin, USA, nulo.com 4,5 - 5
Nutram ano Nutram Pet Products Elmira, Kanada, nutram.com 3,5 - 4,5
Nutrisource ne KLN Family Brands Perham, USA nutrisourcedogfood.com 3,5 - 5
Orijen ano Champion Petfoods Morinville, Kanada, championpetfoods.com 4 - 5
Oven-Baked Tradition ano Bio Biscuit, Inc., Kanada, ovenbakedtradition.com 4 - 5
Party Animal ne Party Animal West Hollywood, USA, partyanimalpetfood.com 4 - 5
Spring Naturals ne Performance Pet Products, USA, springnaturals.com 4
Pet Chef Express ne Pet Chef Express New Westminster, USA, petchefexpress.ca 3 - 4,5
Petguard ne Petguard Green Cove Springs, USA petguard.com 4,5
Pinnacle ano Breeder’s Choice (Central Garden & Pet), USA, pinnaclepet.com 3,5 - 4,5
Prairie ne Nature’s Variety St. Louis, USA, prairiepetfood.com 3,5 - 4
Precise ne Precise Pet Products Nacogdoches, USA, precisepet.com 3,5 - 5
Premium Edge ne Diamond Meta, USA, premiumedgepetfood.com 3 - 5
Professional ne Diamond Pet Foods Meta, USA, professionalpetfood.com 3 - 4
Purevita ne KLN Family Brands Perham, USA, purevitapetfoods.com 3,5 - 4
Rawz ne Rawz Natural Pet Food, USA, rawznaturalpetfood.com 5
Summit ne Petcurean Chilliwack, Kanada petcurean.com 3,5 - 4,5
Solid Gold ne Solid Gold Pet, USA, solidgoldpet.com 2 - 5
Taste of The Wild ano Diamond Pet Foods Meta, USA, tasteofthewildpetfood.com 4 - 5
Tuscan Natural ne Pyramid Pet Products Las Vegas, USA, tuscannatural.com 3 - 5
Ultra ne Nutro Company (Mars Petcare) Franklin, USA, ultraholistic.com 3,5 - 4,5
Verus ne Verus Pet Foods Abingdon, USA, veruspetfoods.com 2 - 4
Viand ne PHD Products, Inc. Elmsford, USA, viandpet.com nehodnoceno
Wellnes ne WellPet, LLC Tewksbury, USAwellnesspetfood.com 3 - 5
Whole Earth Farms ne Merrick Pet Care Amarillo, USA, feedgoodness.com 4 - 4,5
Zignature ne Pets Global North Hollywood, USA, zignature.com 4 - 5



Hledáte WDJ doporučená krmiva pro Vašeho pejska? Tady jsou:

Sdílet tento článek

Musíte se zaregistrovat

Klikněte zde pro registraci

Přidat komentář