You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Olivers Adult Chicken Classic medium

Kompletní krmivo z kuřecího masa pro dospělé kočky všech plemen. Střední granule.

Tento produkt momentálně není na skladě


Informujte mě, až bude k dispozici

549 Kč

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte minimálně
2 490 Kč 118 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 27 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 27 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 27 Kč.


Olivers Adult Chicken

 • 38% drůbežího masa (v sušině)
 • střední granulky
 • použity pouze nejkvalitnější skandinávské suroviny
 • neobsahuje pšenici ani sóju, aby se maximálně snížilo riziko rozvoje alergie u vaší kočky
 • neobsahuje žádné vedlejší masné produkty, pouze přírodní složky, které jsou schváleny pro lidskou spotřebu
 • přírodně konzervováno

Složení: dehydratované kuřecí maso (38%), rýže, kukuřice, drůbeží tuk, cukrová řepa, kuřecí hydrolyzát, vejce, sušené ryby, pivovarské kvasnice, lososový olej, mineralni Látky, vitaminy, celulóza, taurin, DL methionin, mannanoligosaccharides (MOS) frukto-oligosacharidy (FOS)

Analytické složky: Hrubý protein 30 %, Hrubé oleje a tuky 18 %, hrubá vláknina 2%, Popelovina 7,5 %, Vlhkost 7 %, Vápník: 1,8 %, Fosfor: 1,1 %, Omega 3: 0,68 %, Omega 6: 3,13%

Doplňkové látky na 1kg: Vitamin A (retinol acetát) 19656 IU, vitamín D3 (cholekalciferol) 1367 IU, vitamin E (a-tocoferolacetat) 118 mg, chelát zinku: 356mg, síran zinečnatý monohydrát 296 mg,  síran železnatý monohydrát 321mg, síran manganatý monohydrát 117 mg (mangan 37 mg), chelát mědi 53 mg, pentahydrát síranu měďnatého 42 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1.64mg (1 mg jodu), seleničitan sodný 0.53mg (0.24mg selenu), taurin 700 mg

Energetická hodnota: 380 kcal/100g

Krmná dávka Olivers Adult Chicken 

Váha kočky
0,5 - 1 kg
1,5 - 2,5 kg
3 - 4 kg
4,5 - 6 kg
6,5 - 8 kg
8,5 - 10 kg
10,5 - 12 kg
denní krmná dávka
10 - 20 g
25 - 40 g
45 - 55 g
60 - 70 g
75 - 90 g
90 - 100 g
105 - 115 g

Kočka musí mít vždy přístup k čerstvé vodě.

Nezapomeňte: Jestliže přecházíte z jiného druhu krmiva, doporučujeme postupně snižovat dávku původního a zvyšovat dávku nového krmiva, až přejdete zcela na nové krmivo. Tento proces může trvat zhruba týden. Většina koček si sama reguluje množství potravy, jejich nároky na krmení se mohou lišit, v závislosti na plemeni, věku, tělesné aktivitě a prostředí, ve kterém žije.

Olivers Adult Chicken je vyroben z vybraných kvalitních surovin bez použití umělých přísad. Záměrně neobsahuje pšenici ani sóju, aby se maximálně snížilo riziko rozvoje alergie u vaší kočky. Vezměte prosím na vědomí, že suroviny ve všech produktech Olivers jsou vybrány tak, aby odpovídaly fázi vývoje a energetické potřebě každé kočky. Proto byste si měli vybrat krmivo, které odpovídá věku a potřebě energie vaší kočky.

Olivers Adult Chicken medium je kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé kočky. Vysoký obsah kuřecího masa, nízká hladina hořčíku a vyvážené omega-3 a omega-6 mastné kyseliny ve špičkové kvalitě Olivers dávají záruku, že vaše kočička dostane každý den optimální koktejl živin, které jsou nezbytné pro její zdravý život.

Podíl masa:
Obsah masa: porovnáváte-li obsah masa v jednotlivých typech krmiv, je důležité vědět, jestli deklarované množství masa je před nebo po sušení. Tak můžete porovnat naše produkty s jinými výrobky na trhu.
Podíl masa po vysušení: kuře (38%)

Vlastnosti:

 • Urinární péče - Nízký obsah minerálů a solí pomáhá optimalizovat kyselost moči a snižuje riziko vzniku močových kamenů. Proto je krmivo vhodné pro kastrované kočky.
 • Prevence chomáčků – vysoký obsah vlákniny napomáhá snadnějšímu průchodu trávicím traktem a tak se spolknuté chlupy nezadrhnou a netvoří chomáčky.
 • Zdravé klouby - obsah rybího tuku, glukosaminu a chondroitinu z přírodních zdrojů jsou důležitými stavebními kameny pro zachování zdravých a pružných kloubů. Obsahové látky prospívají také rostoucím namáhaným kloubům a mají též schopnost redukovat bolest a ztuhlost kloubů při artritidě.
 • Dokonalá srst a pokožka – díky vysokému množství přirozených živočišných bílkovin a přidanému rybímu tuku Olivers příznivě ovlivňuje kvalitu srsti i pokožky. Srst je zdravá a hladká, pokožka suchá a jemná. 
 • Imunitní ochrana – vysoký obsah rybího oleje, přírodních antioxidantů a vitaminů má příznivý účinek na imunitní systém. BOOST Olivers AURA je kombinace bylin, plodů, ovoce, zeleniny, včelího pylu a zeleného čaje, která podporuje imunitní systém.


Skladování: 
Ideální je skladování v originálním potravinovém kbelíku Olivers. Je vzduchotěsný, takže uchovává obsah vitaminů i jedinečnou chuť. Kbelík i lopatka jsou schváleny pro uchovávání a manipulaci s lidskými potravinami. Umístěte kbelík na suchém místě při teplotě 5 – 20°C.

OLIVERS Petfood

Láska v každém balení - pro psy a kočky

Dánská super prémiová značka Olivers Petfood, se sídlem v Kodani, je od roku 1998 vedoucím skandinávským inovátorem v oblasti zdravé, chutné a přirozené potravy pro psy a kočky.

Vývoj produktů začíná s láskou
Láska k psů a kočkám je výchozím bodem vývoje každého produktu Olivers. Vždy si klademe stejnou otázku: "Jak můžeme pomoci zajistit optimální kvalitu života psů a koček?" Odpověď je jednoduchá: "Můžeme pomoci tím, že poskytneme kvalitní základy pro silný a zdravý organismus, aby štěňata a koťata mohla vyrůst ve zdravé dospělé a prožít úžasný – dlouhý život.". Optimální výživa může eliminovat rizikové faktory pro každé zvířátko, což znamená, že pravděpodobnost, že bude muset každý měsíc navštívit veterináře s problémy, které se týkají mobility, kůže a srsti, se výrazně sníží.

Vždy na prvním místě: Pečlivě vybrané maso z regionálních chovů
Není to žádná věda – jde vlastně jen o to pečlivě vybrat své dodavatele, a to vždy to s ohledem na výživové potřeby divokých šelem. Je to všechno o vysoce kvalitním čerstvém mase - původu a kvalitě zdrojů masa. Olivers jde dlouhou cestou k zajištění této kvality.
Německo má nejkvalitnější kuřecí maso z místních farmářských chovů, zatímco Velká Británie nabízí vynikající výběr čerstvého jehněčího masa a místního lososa. To je důvod, proč jsme se rozhodli spolupracovat s nejlepšími výrobci krmiv pro domácí zvířata v každé z těchto dvou zemí. Nikdy neslevíme z kvality.

Zdravé a funkční přísady
Kromě vysoce kvalitního masa v každém balení krmiva Olivers, naleznete speciální výběr Olivers přírodních a funkčních složek: lososový olej a jiné zdravé zdroje tuku dodávající vyváženou hladinu Omega-3 a Omega-6 mastných kyselin, zdravou zeleninu a byliny, funkční vlákninu, glukosamin a chondroitin. Kombinované a vyvážené složení ingrediencí poskytuje to, co věříme, je nejlepší možná výživa kostí, chrupavek, svalů, srsti a kůže - a to jak pro psy tak i kočky.

Jsme v čele trendu krmiv „bez obilovin“ ve Skandinávii
Popularita "Grain Free" se přehnala přes trhy krmiv pro domácí zvířata po celém světě. Olivers byl na samém čele tohoto hnutí - zavedli jsme Grain Free recepturu pro dospělé s rybím masem před téměř 10 lety. Tato receptura byla od samého počátku velmi dobře přijata našimi zákazníky, a to samé platí i pro naše další bezobilné produkty, které do rodiny Olivers přibyly v průběhu let. Odstranění obilovin má podle zpětné vazby od mnoha našich zákazníků, několik výhod, zejména pokud jde o psy, kteří trpí kožními problémy. Zpětná vazba od zákazníků je opakovaná, takže je jasné, že mnoho otázek ohledně problémů srsti a kůže, včetně klinických příznaků spojených s alergickými reakcemi, může být řízeně vyřešeno odstraněním obilovin.

V Olivers vládnou kanceláři psi
Když zavoláte do Olivers, není neobvyklé, pokud slyšíte v pozadí psí štěkot - většina našich zaměstnanců vodí svého psa do kanceláře každý den. Pro ostatní se to může zdát legrační, ale u nás myslíme smrtelně vážně, když říkáme, že psi nás udržují na cestě, abychom si každý den pamatovali, proč jsme přišli do práce. Milujeme naše psy - a mít naše psy s sebou v kanceláři činí DNA Olivers velmi jasnou pro každého z nás.
To jsou jen některé z rozdílů mezi námi a globálními výrobci krmiv pro psy a kočky.

Dorte Kjær - CEO, Olivers Petfood

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

10 dalších produktů ve stejné kategorii:

Novinky