You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Olivers Kitten Chicken Grain Free Zobrazit větší

Olivers Kitten Chicken Grain Free

Kompletní krmivo pro koťata, březí a kojící kočky s drůbežím a vepřovým masem. Bez obilovin.

399 Kč

Var. Množ. Sleva Úspora
2 kg 2 19 Kč 38 Kč
4 kg 2 32 Kč 64 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 47 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 47 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 47 Kč.


Olivers Kitten Chicken Grain Free

 • 40% drůbežího a vepřového masa (v sušině)
 • použity pouze nejkvalitnější skandinávské suroviny
 • neobsahuje lepek
 • neobsahuje pšenici, sóju ani kukuřici, aby se maximálně snížilo riziko rozvoje alergie u vaší kočky
 • neobsahuje žádné vedlejší masné produkty, pouze přírodní složky, které jsou schváleny pro lidskou spotřebu
 • přírodně konzervováno

Složení:
Čerstvé drůbeží maso (20%), bramborová moučka, drůbeží bílkoviny (sušené, 15%), vepřové proteiny (sušené), drůbeží tuk, bramborový protein, sušený hrášek, sušené řepné řízky, hydrolyzovaný protein, játra moučka, lněné semínko, uhličitan vápenatý, rybí olej, prášek z čekanky (FOS), extrakt z kvasnic (MOS), mlezivo (0,3%), sušené borůvky, sušené brusinky, extrakt z juky

Analytické složky: Hrubý protein: 37%, Surový olej a hrubý tuk: 18%, Hrubá vláknina: 2%, Hrubý popel: 6,6%, Vápník: 1,25%, Fosfor: 1%, Omega 3: 0,56%, Omega 6: 2,6%

Doplňkové látky na 1kg: Vitamín A: 17 000IU, Vitamín D3: 1 500IU, Vitamín E: 150mg, Zinek (oxid zinečnatý) 30mg, Zinek (chelát zinku): 40mg, Měď (pentahydrát síranu měďnatého): 10mg, Jód (jodid vápenatý): 2mg, Selen (jako seleničitan sodný), 0,2mg, taurin 1300mg

Technologické doplňkové látky:
antioxidanty (výtažky bohaté na tokoferol přírodního původu)

Energetická hodnota: 406 kcal/100 g

Dávkování

věk Hmotnost v dospělosti
měsíce 3 kg 4 kg 5 kg 6 kg 7 kg 8 kg 9 kg 10 kg
2 40 50 55 60 65 65 65 70
3 50 60 70 75 80 85 90 95
4 55 65 75 85 90 95 100 110
5 60 70 80 90 100 105 110 120
6 60 70 85 95 105 110 120 130
7 60 70 85 95 105 115 125 130
8 60 70 85 95 105 115 125 135
9 55 70 85 95 105 115 125 135
10 50 65 80 95 105 115 125 130
11 50 60 70 90 105 115 120 130
12 50 60 70 90 100 110 120 130


Kočka musí mít vždy přístup k čerstvé vodě.

Nezapomeňte: v prvních týdnech podávejte krmivo namočené v teplé vodě. Jakmile jsou koťata odstavena, mohou přejít na suché krmivo. Jestliže přecházíte z jiného druhu krmiva, postupně snižujte dávku původního a navyšujte dávku nového krmiva, až přejdete zcela na nové krmivo. Tento proces může trvat zhruba týden. Většina koťat si sama reguluje množství potravy, jejich nároky na krmení se mohou lišit, v závislosti na plemeni, věku a tělesné aktivitě.

Olivers Kitten Chicken Grain Free je krmivo nejen pro koťata, ale také pro březí a kojící kočky. Vezměte prosím na vědomí, že kojící kočka může potřebovat dvoj- až trojnásobný denní příjem potravy.

Olivers Kitten Chicken Grain Free je vyrobeno z vynikajících pečlivě vybraných skandinávských surovinVysoký obsah drůbežího masa spolu s vepřovým zajišťují koťátku energii a optimální množství kalorií pro plnohodnotný start do života. Vyvážené množství vápníku a fosforu přispívá ke správnému růstu a vývoji kostí.  Olivers Kitten Chicken Grain Free je ideální krmivo nejen pro koťata, ale také pro březí a kojící kočky.

Vlastnosti:

 • Kontrola růstu – pečlivě kontrolovaný obsah kalorií, vápníku a fosforu pro zajištění správného vývoje kostí a kloubů kotěte. Nevyvážená strava může vést k trvalému poškození kostí a kloubů.

 • Zdravé klouby – rybí tuk (zdroj vitaminu D), glukosamin a chondroitin z přírodních zdrojů jsou důležité pro stavbu a udržení zdravých kloubů a pružných chrupavek. Chrání klouby při tělesné námaze a jsou důležité pro růst a vývoj kloubů. Obsahové látky také zmírňují bolestivost a ztuhlost artritických kloubů.
 • Správné trávení – Olivers DIGESTION BOOST a Olivers TRIPLE FIBERPLAN je unikátní složka potravy, obsahující kvasinkovou kulturu, Yucca shidigera a vlákninu, pomáhá zajistit dobré trávení a vstřebávání živin.

 • Silné svaly – vysoký obsah živočišných bílkovin v nejlepší kvalitě pro optimální vstřebávání bílkovin a jejich využití ke stavbě a udržování svalů.

 • Imunitní ochrana – vysoký obsah rybího oleje, přírodních antioxidantů a vitaminů má příznivý účinek na imunitní systém. BOOST Olivers AURA je kombinace bylin, plodů, ovoce, zeleniny, včelího pylu a zeleného čaje, která podporuje imunitní systém.

 • Dokonalá srst a pokožka – díky vysokému množství přirozených živočišných bílkovin a přidanému rybímu tuku Olivers příznivě ovlivňuje kvalitu srsti i pokožky. Srst je zdravá a hladká, pokožka suchá a jemná.

Skladování: 
Ideální je skladování v originálním potravinovém kbelíku Oliver. Je vzduchotěsný, takže uchovává obsah vitaminů i jedinečnou chuť. Kbelík i lopatka jsou schváleny pro uchovávání a manipulaci s lidskými potravinami. Umístěte kbelík na suchém místě při teplotě 5 – 20°C.

OLIVERS Petfood

Láska v každém balení - pro psy a kočky

Dánská super prémiová značka Olivers Petfood, se sídlem v Kodani, je od roku 1998 vedoucím skandinávským inovátorem v oblasti zdravé, chutné a přirozené potravy pro psy a kočky.

Vývoj produktů začíná s láskou
Láska k psů a kočkám je výchozím bodem vývoje každého produktu Olivers. Vždy si klademe stejnou otázku: "Jak můžeme pomoci zajistit optimální kvalitu života psů a koček?" Odpověď je jednoduchá: "Můžeme pomoci tím, že poskytneme kvalitní základy pro silný a zdravý organismus, aby štěňata a koťata mohla vyrůst ve zdravé dospělé a prožít úžasný – dlouhý život.". Optimální výživa může eliminovat rizikové faktory pro každé zvířátko, což znamená, že pravděpodobnost, že bude muset každý měsíc navštívit veterináře s problémy, které se týkají mobility, kůže a srsti, se výrazně sníží.

Vždy na prvním místě: Pečlivě vybrané maso z regionálních chovů
Není to žádná věda – jde vlastně jen o to pečlivě vybrat své dodavatele, a to vždy to s ohledem na výživové potřeby divokých šelem. Je to všechno o vysoce kvalitním čerstvém mase - původu a kvalitě zdrojů masa. Olivers jde dlouhou cestou k zajištění této kvality.
Německo má nejkvalitnější kuřecí maso z místních farmářských chovů, zatímco Velká Británie nabízí vynikající výběr čerstvého jehněčího masa a místního lososa. To je důvod, proč jsme se rozhodli spolupracovat s nejlepšími výrobci krmiv pro domácí zvířata v každé z těchto dvou zemí. Nikdy neslevíme z kvality.

Zdravé a funkční přísady
Kromě vysoce kvalitního masa v každém balení krmiva Olivers, naleznete speciální výběr Olivers přírodních a funkčních složek: lososový olej a jiné zdravé zdroje tuku dodávající vyváženou hladinu Omega-3 a Omega-6 mastných kyselin, zdravou zeleninu a byliny, funkční vlákninu, glukosamin a chondroitin. Kombinované a vyvážené složení ingrediencí poskytuje to, co věříme, je nejlepší možná výživa kostí, chrupavek, svalů, srsti a kůže - a to jak pro psy tak i kočky.

Jsme v čele trendu krmiv „bez obilovin“ ve Skandinávii
Popularita "Grain Free" se přehnala přes trhy krmiv pro domácí zvířata po celém světě. Olivers byl na samém čele tohoto hnutí - zavedli jsme Grain Free recepturu pro dospělé s rybím masem před téměř 10 lety. Tato receptura byla od samého počátku velmi dobře přijata našimi zákazníky, a to samé platí i pro naše další bezobilné produkty, které do rodiny Olivers přibyly v průběhu let. Odstranění obilovin má podle zpětné vazby od mnoha našich zákazníků, několik výhod, zejména pokud jde o psy, kteří trpí kožními problémy. Zpětná vazba od zákazníků je opakovaná, takže je jasné, že mnoho otázek ohledně problémů srsti a kůže, včetně klinických příznaků spojených s alergickými reakcemi, může být řízeně vyřešeno odstraněním obilovin.

V Olivers vládnou kanceláři psi
Když zavoláte do Olivers, není neobvyklé, pokud slyšíte v pozadí psí štěkot - většina našich zaměstnanců vodí svého psa do kanceláře každý den. Pro ostatní se to může zdát legrační, ale u nás myslíme smrtelně vážně, když říkáme, že psi nás udržují na cestě, abychom si každý den pamatovali, proč jsme přišli do práce. Milujeme naše psy - a mít naše psy s sebou v kanceláři činí DNA Olivers velmi jasnou pro každého z nás.
To jsou jen některé z rozdílů mezi námi a globálními výrobci krmiv pro psy a kočky.

Dorte Kjær - CEO, Olivers Petfood

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

21 dalších produktů ve stejné kategorii:

Související články z Blogu