You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Olivers Kitten Chicken Grain Free Zobrazit větší

Olivers Kitten Chicken Grain Free

Kompletní krmivo pro koťata, březí a kojící kočky s drůbežím a vepřovým masem. Bez obilovin.

399 Kč

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte minimálně
2 380 Kč 38 Kč
2 627 Kč 64 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 59 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 59 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 59 Kč.


Olivers Kitten Chicken Grain Free

 • 40% drůbežího a vepřového masa (v sušině)
 • použity pouze nejkvalitnější skandinávské suroviny
 • neobsahuje lepek
 • neobsahuje pšenici, sóju ani kukuřici, aby se maximálně snížilo riziko rozvoje alergie u vaší kočky
 • neobsahuje žádné vedlejší masné produkty, pouze přírodní složky, které jsou schváleny pro lidskou spotřebu
 • přírodně konzervováno

Složení:
Čerstvé drůbeží maso (20%), bramborová moučka, drůbeží bílkoviny (sušené, 15%), vepřové proteiny (sušené), drůbeží tuk, bramborový protein, sušený hrášek, sušené řepné řízky, hydrolyzovaný protein, játra moučka, lněné semínko, uhličitan vápenatý, rybí olej, prášek z čekanky (FOS), extrakt z kvasnic (MOS), mlezivo (0,3%), sušené borůvky, sušené brusinky, extrakt z juky

Analytické složky: Hrubý protein: 37%, Surový olej a hrubý tuk: 18%, Hrubá vláknina: 2%, Hrubý popel: 6,6%, Vápník: 1,25%, Fosfor: 1%, Omega 3: 0,56%, Omega 6: 2,6%

Doplňkové látky na 1kg: Vitamín A: 17 000IU, Vitamín D3: 1 500IU, Vitamín E: 150mg, Zinek (oxid zinečnatý) 30mg, Zinek (chelát zinku): 40mg, Měď (pentahydrát síranu měďnatého): 10mg, Jód (jodid vápenatý): 2mg, Selen (jako seleničitan sodný), 0,2mg, taurin 1300mg

Technologické doplňkové látky:
antioxidanty (výtažky bohaté na tokoferol přírodního původu)

Energetická hodnota: 406 kcal/100 g

Dávkování

věkHmotnost v dospělosti
měsíce3 kg4 kg5 kg6 kg7 kg8 kg9 kg10 kg
24050556065656570
35060707580859095
4556575859095100110
560708090100105110120
660708595105110120130
760708595105115125130
860708595105115125135
955708595105115125135
1050658095105115125130
1150607090105115120130
1250607090100110120130


Kočka musí mít vždy přístup k čerstvé vodě.

Nezapomeňte: v prvních týdnech podávejte krmivo namočené v teplé vodě. Jakmile jsou koťata odstavena, mohou přejít na suché krmivo. Jestliže přecházíte z jiného druhu krmiva, postupně snižujte dávku původního a navyšujte dávku nového krmiva, až přejdete zcela na nové krmivo. Tento proces může trvat zhruba týden. Většina koťat si sama reguluje množství potravy, jejich nároky na krmení se mohou lišit, v závislosti na plemeni, věku a tělesné aktivitě.

Olivers Kitten Chicken Grain Free je krmivo nejen pro koťata, ale také pro březí a kojící kočky. Vezměte prosím na vědomí, že kojící kočka může potřebovat dvoj- až trojnásobný denní příjem potravy.

Olivers Kitten Chicken Grain Free je vyrobeno z vynikajících pečlivě vybraných skandinávských surovinVysoký obsah drůbežího masa spolu s vepřovým zajišťují koťátku energii a optimální množství kalorií pro plnohodnotný start do života. Vyvážené množství vápníku a fosforu přispívá ke správnému růstu a vývoji kostí.  Olivers Kitten Chicken Grain Free je ideální krmivo nejen pro koťata, ale také pro březí a kojící kočky.

Vlastnosti:

 • Kontrola růstu – pečlivě kontrolovaný obsah kalorií, vápníku a fosforu pro zajištění správného vývoje kostí a kloubů kotěte. Nevyvážená strava může vést k trvalému poškození kostí a kloubů.

 • Zdravé klouby – rybí tuk (zdroj vitaminu D), glukosamin a chondroitin z přírodních zdrojů jsou důležité pro stavbu a udržení zdravých kloubů a pružných chrupavek. Chrání klouby při tělesné námaze a jsou důležité pro růst a vývoj kloubů. Obsahové látky také zmírňují bolestivost a ztuhlost artritických kloubů.
 • Správné trávení – Olivers DIGESTION BOOST a Olivers TRIPLE FIBERPLAN je unikátní složka potravy, obsahující kvasinkovou kulturu, Yucca shidigera a vlákninu, pomáhá zajistit dobré trávení a vstřebávání živin.

 • Silné svaly – vysoký obsah živočišných bílkovin v nejlepší kvalitě pro optimální vstřebávání bílkovin a jejich využití ke stavbě a udržování svalů.

 • Imunitní ochrana – vysoký obsah rybího oleje, přírodních antioxidantů a vitaminů má příznivý účinek na imunitní systém. BOOST Olivers AURA je kombinace bylin, plodů, ovoce, zeleniny, včelího pylu a zeleného čaje, která podporuje imunitní systém.

 • Dokonalá srst a pokožka – díky vysokému množství přirozených živočišných bílkovin a přidanému rybímu tuku Olivers příznivě ovlivňuje kvalitu srsti i pokožky. Srst je zdravá a hladká, pokožka suchá a jemná.

Skladování: 
Ideální je skladování v originálním potravinovém kbelíku Oliver. Je vzduchotěsný, takže uchovává obsah vitaminů i jedinečnou chuť. Kbelík i lopatka jsou schváleny pro uchovávání a manipulaci s lidskými potravinami. Umístěte kbelík na suchém místě při teplotě 5 – 20°C.

OLIVERS Petfood

Láska v každém balení - pro psy a kočky

Dánská super prémiová značka Olivers Petfood, se sídlem v Kodani, je od roku 1998 vedoucím skandinávským inovátorem v oblasti zdravé, chutné a přirozené potravy pro psy a kočky.

Vývoj produktů začíná s láskou
Láska k psů a kočkám je výchozím bodem vývoje každého produktu Olivers. Vždy si klademe stejnou otázku: "Jak můžeme pomoci zajistit optimální kvalitu života psů a koček?" Odpověď je jednoduchá: "Můžeme pomoci tím, že poskytneme kvalitní základy pro silný a zdravý organismus, aby štěňata a koťata mohla vyrůst ve zdravé dospělé a prožít úžasný – dlouhý život.". Optimální výživa může eliminovat rizikové faktory pro každé zvířátko, což znamená, že pravděpodobnost, že bude muset každý měsíc navštívit veterináře s problémy, které se týkají mobility, kůže a srsti, se výrazně sníží.

Vždy na prvním místě: Pečlivě vybrané maso z regionálních chovů
Není to žádná věda – jde vlastně jen o to pečlivě vybrat své dodavatele, a to vždy to s ohledem na výživové potřeby divokých šelem. Je to všechno o vysoce kvalitním čerstvém mase - původu a kvalitě zdrojů masa. Olivers jde dlouhou cestou k zajištění této kvality.
Německo má nejkvalitnější kuřecí maso z místních farmářských chovů, zatímco Velká Británie nabízí vynikající výběr čerstvého jehněčího masa a místního lososa. To je důvod, proč jsme se rozhodli spolupracovat s nejlepšími výrobci krmiv pro domácí zvířata v každé z těchto dvou zemí. Nikdy neslevíme z kvality.

Zdravé a funkční přísady
Kromě vysoce kvalitního masa v každém balení krmiva Olivers, naleznete speciální výběr Olivers přírodních a funkčních složek: lososový olej a jiné zdravé zdroje tuku dodávající vyváženou hladinu Omega-3 a Omega-6 mastných kyselin, zdravou zeleninu a byliny, funkční vlákninu, glukosamin a chondroitin. Kombinované a vyvážené složení ingrediencí poskytuje to, co věříme, je nejlepší možná výživa kostí, chrupavek, svalů, srsti a kůže - a to jak pro psy tak i kočky.

Jsme v čele trendu krmiv „bez obilovin“ ve Skandinávii
Popularita "Grain Free" se přehnala přes trhy krmiv pro domácí zvířata po celém světě. Olivers byl na samém čele tohoto hnutí - zavedli jsme Grain Free recepturu pro dospělé s rybím masem před téměř 10 lety. Tato receptura byla od samého počátku velmi dobře přijata našimi zákazníky, a to samé platí i pro naše další bezobilné produkty, které do rodiny Olivers přibyly v průběhu let. Odstranění obilovin má podle zpětné vazby od mnoha našich zákazníků, několik výhod, zejména pokud jde o psy, kteří trpí kožními problémy. Zpětná vazba od zákazníků je opakovaná, takže je jasné, že mnoho otázek ohledně problémů srsti a kůže, včetně klinických příznaků spojených s alergickými reakcemi, může být řízeně vyřešeno odstraněním obilovin.

V Olivers vládnou kanceláři psi
Když zavoláte do Olivers, není neobvyklé, pokud slyšíte v pozadí psí štěkot - většina našich zaměstnanců vodí svého psa do kanceláře každý den. Pro ostatní se to může zdát legrační, ale u nás myslíme smrtelně vážně, když říkáme, že psi nás udržují na cestě, abychom si každý den pamatovali, proč jsme přišli do práce. Milujeme naše psy - a mít naše psy s sebou v kanceláři činí DNA Olivers velmi jasnou pro každého z nás.
To jsou jen některé z rozdílů mezi námi a globálními výrobci krmiv pro psy a kočky.

Dorte Kjær - CEO, Olivers Petfood

9 dalších produktů ve stejné kategorii:

Novinky