You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Olivers Kitten Classic

Kompletní, lehce stravitelné krmivo pro koťata

640 Kč

Množstevní slevy

Počet Sleva Ušetříte
2 159 Kč minimálně 318 Kč
2 60 Kč minimálně 120 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 57 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 57 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 57 Kč.


Olivers KITTEN

 • 57% masa (v sušině)
 • použity pouze nejkvalitnější skandinávské suroviny
 • neobsahuje pšenici, kukuřici ani sóju, aby se maximálně snížilo riziko rozvoje alergie u vaší kočky
 • neobsahuje žádné vedlejší masné produkty, pouze přírodní složky, které jsou schváleny pro lidskou spotřebu
 • přírodně konzervováno

Složení:
Kuřecí maso (sušené a čerstvé/mražené), oves, ryby sušené, hrachový protein, kuřecí tuk, bramborová mouka, losos (čerstvý / mražený), lněné semínko, droždí, kuřecí aroma (kuřecí játra), hrachová mouka, Olivers OMEGA 3 BOOST (lososový olej), vitamin premix, sušené krůtí maso, sušené kachní maso, DL- methionin, pasterizovaná čerstvá vejce, Olivers TRIPLE FIBERPLAN (hrachová vláknina, čekanka, vláknina z řepy), minerální látky, Oliver's DIGESTION BOOST (mananoligosacharid, kvasnice, inulin, extrakt z yucca), Olivers FLEX- C (extrakt z drůbeží chrupavky jako zdroj chondroitinu), extrakt z mušlí (zdroj glukosaminu), Olivers AURA BOOST (borůvky, brusinky, maliny, jablka, mrkev, rajče, mořské řasy, petržel, ženšen, zelený čaj, včelí pyl, ginko biloba, výtažek z měsíčku lékařského (Lutein 30mg/kg)), lecitin, přírodní antioxidant (vitamin E), lutein, L-karnitin.

Analytické složky: Protein 44 %, Oleje a tuky 20 %, Vláknina 2,5%, Popelovina 8 %, Vlhkost 8 %

Doplňkové látky na 1kg: Vápník 12g, Fosfor 10g,, Taurin 2,5g, Omega-3 4,4g, Omega-6  21g,  Měď 11mg, Jód 1,5mg, Zinek 150mg, Vitamin A 20000IU, Vitamin D3 2000IU, Vitamin E 400IU

Energetická hodnota: 1716KJ/100g

Krmná dávka Olivers KITTEN

Váha kočky
1 kg
2 kg
3 kg
4 kg
5 kg
denní krmná dávka
35-40 g
55-60 g
70-80 g
85-100 g
100-115 g

 

Kočka musí mít vždy přístup k čerstvé vodě.

Nezapomeňte: v prvních týdnech podávejte krmivo namočené v teplé vodě. Jakmile jsou koťata odstavena, mohou přejít na suché krmivo. Jestliže přecházíte z jiného druhu krmiva, postupně snižujte dávku původního a navyšujte dávku nového krmiva, až přejdete zcela na nové krmivo. Tento proces může trvat zhruba týden. Většina koťat si sama reguluje množství potravy, jejich nároky na krmení se mohou lišit, v závislosti na plemeni, věku a tělesné aktivitě. Olivers KITTEN je krmivo nejen pro koťata, ale také pro březí a kojící kočky. Vezměte prosím na vědomí, že kojící kočka může potřebovat dvoj- až trojnásobný denní příjem potravy.

Olivers KITTEN je vyrobeno z vynikajících pečlivě vybraných skandinávských surovin. Vysoký obsah drůbežího masa spolu s norským lososem zajišťují koťátku energii a optimální množství kalorií pro plnohodnotný start do života. Vyvážené množství vápníku a fosforu přispívá ke správnému růstu a vývoji kostí.  Olivers KITTEN je ideální krmivo nejen pro koťata, ale také pro březí a kojící kočky.

Podíl masa: kuřecí, krůtí a kachní maso:  45%, ryba 12%

Vlastnosti:

 • Kontrola růstu – pečlivě kontrolovaný obsah kalorií, vápníku a fosforu pro zajištění správného vývoje kostí a kloubů kotěte. Nevyvážená strava může vést k trvalému poškození kostí a kloubů.

 • Zdravé klouby – rybí tuk (zdroj vitaminu D), glukosamin a chondroitin z přírodních zdrojů jsou důležité pro stavbu a udržení zdravých kloubů a pružných chrupavek. Chrání klouby při tělesné námaze a jsou důležité pro růst a vývoj kloubů. Obsahové látky také zmírňují bolestivost a ztuhlost artritických kloubů.
 • Správné trávení – Olivers DIGESTION BOOST a Olivers TRIPLE FIBERPLAN je unikátní složka potravy, obsahující kvasinkovou kulturu, Yucca shidigera a vlákninu, pomáhá zajistit dobré trávení a vstřebávání živin.

 • Silné svaly – vysoký obsah živočišných bílkovin v nejlepší kvalitě pro optimální vstřebávání bílkovin a jejich využití ke stavbě a udržování svalů.

 • Imunitní ochrana – vysoký obsah rybího oleje, přírodních antioxidantů a vitaminů má příznivý účinek na imunitní systém. BOOST Olivers AURA je kombinace bylin, plodů, ovoce, zeleniny, včelího pylu a zeleného čaje, která podporuje imunitní systém.

 • Dokonalá srst a pokožka – díky vysokému množství přirozených živočišných bílkovin a přidanému rybímu tuku Olivers příznivě ovlivňuje kvalitu srsti i pokožky. Srst je zdravá a hladká, pokožka suchá a jemná.

Skladování:
Ideální je skladování v originálním potravinovém kbelíku Oliver. Je vzduchotěsný, takže uchovává obsah vitaminů i jedinečnou chuť. Kbelík i lopatka jsou schváleny pro uchovávání a manipulaci s lidskými potravinami. Umístěte kbelík na suchém místě při teplotě 5 – 20°C.

OLIVERS Petfood

Láska v každém balení - pro psy a kočky

Dánská super prémiová značka Olivers Petfood, se sídlem v Kodani, je od roku 1998 vedoucím skandinávským inovátorem v oblasti zdravé, chutné a přirozené potravy pro psy a kočky.

Vývoj produktů začíná s láskou
Láska k psů a kočkám je výchozím bodem vývoje každého produktu Olivers. Vždy si klademe stejnou otázku: "Jak můžeme pomoci zajistit optimální kvalitu života psů a koček?" Odpověď je jednoduchá: "Můžeme pomoci tím, že poskytneme kvalitní základy pro silný a zdravý organismus, aby štěňata a koťata mohla vyrůst ve zdravé dospělé a prožít úžasný – dlouhý život.". Optimální výživa může eliminovat rizikové faktory pro každé zvířátko, což znamená, že pravděpodobnost, že bude muset každý měsíc navštívit veterináře s problémy, které se týkají mobility, kůže a srsti, se výrazně sníží.

Vždy na prvním místě: Pečlivě vybrané maso z regionálních chovů
Není to žádná věda – jde vlastně jen o to pečlivě vybrat své dodavatele, a to vždy to s ohledem na výživové potřeby divokých šelem. Je to všechno o vysoce kvalitním čerstvém mase - původu a kvalitě zdrojů masa. Olivers jde dlouhou cestou k zajištění této kvality.
Německo má nejkvalitnější kuřecí maso z místních farmářských chovů, zatímco Velká Británie nabízí vynikající výběr čerstvého jehněčího masa a místního lososa. To je důvod, proč jsme se rozhodli spolupracovat s nejlepšími výrobci krmiv pro domácí zvířata v každé z těchto dvou zemí. Nikdy neslevíme z kvality.

Zdravé a funkční přísady
Kromě vysoce kvalitního masa v každém balení krmiva Olivers, naleznete speciální výběr Olivers přírodních a funkčních složek: lososový olej a jiné zdravé zdroje tuku dodávající vyváženou hladinu Omega-3 a Omega-6 mastných kyselin, zdravou zeleninu a byliny, funkční vlákninu, glukosamin a chondroitin. Kombinované a vyvážené složení ingrediencí poskytuje to, co věříme, je nejlepší možná výživa kostí, chrupavek, svalů, srsti a kůže - a to jak pro psy tak i kočky.

Jsme v čele trendu krmiv „bez obilovin“ ve Skandinávii
Popularita "Grain Free" se přehnala přes trhy krmiv pro domácí zvířata po celém světě. Olivers byl na samém čele tohoto hnutí - zavedli jsme Grain Free recepturu pro dospělé s rybím masem před téměř 10 lety. Tato receptura byla od samého počátku velmi dobře přijata našimi zákazníky, a to samé platí i pro naše další bezobilné produkty, které do rodiny Olivers přibyly v průběhu let. Odstranění obilovin má podle zpětné vazby od mnoha našich zákazníků, několik výhod, zejména pokud jde o psy, kteří trpí kožními problémy. Zpětná vazba od zákazníků je opakovaná, takže je jasné, že mnoho otázek ohledně problémů srsti a kůže, včetně klinických příznaků spojených s alergickými reakcemi, může být řízeně vyřešeno odstraněním obilovin.

V Olivers vládnou kanceláři psi
Když zavoláte do Olivers, není neobvyklé, pokud slyšíte v pozadí psí štěkot - většina našich zaměstnanců vodí svého psa do kanceláře každý den. Pro ostatní se to může zdát legrační, ale u nás myslíme smrtelně vážně, když říkáme, že psi nás udržují na cestě, abychom si každý den pamatovali, proč jsme přišli do práce. Milujeme naše psy - a mít naše psy s sebou v kanceláři činí DNA Olivers velmi jasnou pro každého z nás.
To jsou jen některé z rozdílů mezi námi a globálními výrobci krmiv pro psy a kočky.

Dorte Kjær - CEO, Olivers Petfood

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

9 dalších produktů ve stejné kategorii:

Novinky