You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Oven-Baked Tradition Kitten

Kompletní pečené krmivo pro koťata. Receptura s kuřecím masem - 42,7%.

569 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 22 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 22 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 22 Kč.


Oven-Baked Tradition Kitten je vyráběno unikátní metodou Oven Baked (v troubě pečené), kdy všechny suroviny procházejí závěrečným pomalým pečením v horkovzdušné troubě. To vše při minimálních teplotách, které zaručují zachování přírodních vitamínů, minerálních látek a stopových prvků.

  • 42,7% kuřecího masa (v sušině)
  • použity pouze nejkvalitnější kanadské suroviny
  • neobsahuje pšenici, sóju ani kukuřici, aby se maximálně snížilo riziko rozvoje alergie u vaší kočky
  • neobsahuje žádné vedlejší masné produkty, pouze přírodní složky, které jsou schváleny pro lidskou spotřebu
  • přírodně konzervováno

Složení:
kuře (22,5 % čerstvé kuřecí maso, 20,2 % kuřecí moučka), ječmen, rýže, žito, kuřecí játra, řepkový olej, lněné semínko, rybí moučka, pivovarské kvasnice, dýně, oves, řepné řízky, vejce, lososový olej, inulin, batáty (sladké brambory), jablka, mrkev, špenát, borůvky, mořská sůl, brusinky, ananas, extrakt ze zeleného čaje, glukosamin hydrochlorid, chondroitin-sulfát, petržel, výtažek z Yucca schidigera, výtažek z rozmarýnu.

Analytické složky: hrubý protein 30 %, hrubé oleje a tuky 16 %, hrubá vláknina 3,0 %, hrubý popel 6,5 %, vápník 1,0 %, fosfor 0,8 %, hořčík 0,1 %, draslík 0,6 %, sodík 0,2 %, Omega-3 1,0 %, Omega-6 2,8 %, glukosamin 100 mg/kg, chondroitin-sulfát 100 mg/kg.

Doplňkové látky na kg (nutriční doplňkové látky):
Vitamíny:
vitamín A (retinyl acetát) 10 000 IU, vitamín D3 (cholekalciferol) 750 IU, vitamín E 30 mg.
Stopové prvky: síran železnatý 266,7 mg, síran zinečnatý 208,3 mg, síran hořečnatý 23,4 mg, síran měďnatý 19,8 mg, seleničitan sodný 0,22 mg, jodičnan vápenatý 0,60 mg.
Aminokyseliny: taurin 1 000 mg.
Technologická doplňková látka: kyselina citrónová.
Antioxidanty: přírodní antioxidanty.

Může obsahovat stopy arašídů.

Energetická hodnota:  3660 kcal / kg

Váha kočky stáří denní krmná dávka
0.45-1.36 kg 1-2 měsíce 38 - 75 g
1.36-2.72 kg 2-6 měsíců 75 - 138 g
2.73-4.54 kg 6-12 měsíců 138 - 225 g

Kočka či kotě musí mít vždy přístup k čerstvé vodě.

Nezapomeňte: Jestliže přecházíte z jiného druhu krmiva, doporučujeme postupně snižovat dávku původního a zvyšovat dávku nového krmiva, až přejdete zcela na nové krmivo. Tento proces může trvat zhruba týden. Většina koček si sama reguluje množství potravy, jejich nároky na krmení se mohou lišit, v závislosti na plemeni, věku, tělesné aktivitě a prostředí, ve kterém žije.

Oven-Baked Tradition Kitten je vyroben z vybraných kvalitních surovin bez použití umělých přísad. Záměrně neobsahuje pšenici, kukuřici ani sóju, aby se maximálně snížilo riziko rozvoje alergie u vaší kočky. Vezměte prosím na vědomí, že suroviny ve všech produktech Oven-Baked Tradition jsou vybrány tak, aby odpovídaly fázi vývoje a energetické potřebě každé kočky. Proto byste si měli vybrat krmivo, které odpovídá věku a potřebě energie vaší kočky.

Oven-Baked Tradition jsou holistická krmiva zaměřená na pohodu zvířat a výbornou chuť. Holistická (celostní) filozofie klade velký důraz na předcházení nemocem. Z toho důvodu obsahují krmiva Oven-Baked Tradition pouze ty nejlepší regionální suroviny.

Oven-Baked Tradition

Bio Biscuit je kanadská rodinná společnost, která vyrábí v troubě pečené krmivo Oven-Baked Tradition. Unikátní spojení, k surovinám šetrné, technologie pečení při nízkých teplotách, holistického složení krmiv a regionálních přírodních surovin dává recepturám jedinečnost v celosvětovém měřítku.

Motto Oven-Baked Tradition
Jsme přesvědčeni, že vaši psi a kočky si zaslouží jen to nejlepší.
Proto myslíme v první řadě na ně.

Technologie pečení krmiva není zdaleka tak ekonomicky efektivní jako extrudace. Při srovnatelné velikosti továrny dokáže procesem pomalého pečení vyrobit pouze jednotky tisíců tun krmiva ročně.
Představte si, že si doma pečete sekanou. Na hrubo namelete maso, vejce a všechny přísady. Umícháte těsto a dáte pomalu péct do trouby. Pozor! Teplota nesmí překročit 95oC. Granule, která z trouby vyjde již není dále zpracovávána. Všechna chuť a vůně zůstává.
Granule takto vyrobená má taktéž výbornou stravitelnost. V žaludku zvířátka však nebobtná, pouze se rozpadne a je šetrná k jeho zažívání.

Výroba:

Garance bezpečí a kvality

Oven-Baked Tradition neobsahuje žádnou z uvedených surovin

Ø Pšenice, pšeničný lepek: Nižší riziko alergických reakcí nebo nesnášenlivosti
Ø Kukuřice, kukuřičný gluten: Nižší riziko alergických reakcí nebo nesnášenlivosti. Kukuřice je těžko stravitelná a živiny z ní jsou méně dostupné. Příčina nadýmání, plynatosti a střevních poruch.
Ø Sója: Nižší riziko alergických reakcí nebo nesnášenlivosti. Příčina nadýmání, plynatosti a střevních poruch.
Ø Hovězí maso: Vaše zvíře není vystaveno riziku BSE (nemoc šílených krav).
Ø Umělá barviva, umělé konzervanty nebo příchutě: pouze přírodní aromata.

Neodolatelná chuť ... Výjimečná výživa! Díky technologii šetrného pečení. Krmiva obohacená čerstvým masem kontrolovaným Kanadskou potravinářskou inspekcí. Rozšíření funkčních složek, o dýně, sladké brambory, borůvky a mnoho dalších. Vyvinuto a vyrobeno v Kanadě rodinnou společností.


Rozdíl mezi pečenou a extrudovanou granulí ve zvířecím žaludku

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

21 dalších produktů ve stejné kategorii:

Související články z Blogu