You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Výprodej! Olivers Adult Chicken Grain Free medium 100 g VZOREK Zobrazit větší

Olivers Adult Chicken Grain Free medium 100 g VZOREK

Kompletní krmivo z čerstvého kuřecího pro dospělé kočky všech plemen. Bezobilná receptura!

20 Kč

Za toto zboží nezískáte žádné věrnostní body.


20311-100

Olivers Adult Chicken

 • 52% drůbežího masa (v sušině)
 • střední granulky
 • použity pouze nejkvalitnější skandinávské suroviny
 • neobsahuje obilí, kukuřici ani sóju, aby se maximálně snížilo riziko rozvoje alergie u vaší kočky
 • neobsahuje žádné vedlejší masné produkty, pouze přírodní složky, které jsou schváleny pro lidskou spotřebu
 • přírodně konzervováno

Složení: 
Kuře (sušené a čerstvé / zmrazené), brambory, kuřecí tuk, hrachová mouka, bramborový protein, sušená bramborová kaše, mrkev, OLIVERS TRIPLE FIBERPLAN (vláknina z hrachu, čekanka, řepná vláknina) kuřecí vývar, lososový olej (základním zdroj omega-3), sušené krůtí, sušené kachní, směs vitamínů, minerálů, Olivers DIGESTION BOOST (mananoligosacharide, kultura kvasinek, inulin, extrakt z juky),  OLIVERS FLEX C (výtažek z drůbeží chrupavky - zdroj chondroitinu), extrakt z mušlí (zdroj glukosaminu), petržel, lněné semínko, přírodní antioxidanty, Olivers AURA BOOST (borůvky, brusinky, maliny, jablka, mrkev, rajčata, mořské řasy, petržel, ženšen, zelený čaj, včelí pyl, ginko biloba, extrakt z měsíčku lékařského), přírodní antioxidanty (vitamin E), lutein, L-karnitin.

Analytické složky: Protein 33 %, Oleje a tuky 19 %, Vláknina 3%, Popelovina 8 %, Vlhkost 8 %

Doplňkové látky na 1kg: Vápník 1,3%, Fosfor 1,1%, Sodík 0,2%, Chlorid 0,5%, Hořčík 0,06%, Draslík 0,65%, Taurin 2,5g, Omega-3 0,58%, Omega-6 4,8%, Železo 90mg, Měď 10mg, Jód 1mg, Zinek 150mg, Vitamin A 20000IU, Vitamin D3 2000IU, Vitamin E 450IU

Energetická hodnota: 1674KJ/100g

Krmná dávka Olivers Adult Chicken 

Váha kočky
2 kg
3 kg
4 kg
5 kg
6 kg
7 kg
denní krmná dávka
40 - 45 g
45 - 55 g
50 - 60 g
55 - 65 g
60 - 70 g
65 - 75 g

Kočka musí mít vždy přístup k čerstvé vodě.

Nezapomeňte: Jestliže přecházíte z jiného druhu krmiva, doporučujeme postupně snižovat dávku původního a zvyšovat dávku nového krmiva, až přejdete zcela na nové krmivo. Tento proces může trvat zhruba týden. Většina koček si sama reguluje množství potravy, jejich nároky na krmení se mohou lišit, v závislosti na plemeni, věku, tělesné aktivitě a prostředí, ve kterém žije.

Olivers Adult Chicken je vyroben z vybraných kvalitních surovin bez použití umělých přísad. Záměrně neobsahuje obilí ani sóju, aby se maximálně snížilo riziko rozvoje alergie u vaší kočky. Vezměte prosím na vědomí, že suroviny ve všech produktech Oliver’s jsou vybrány tak, aby odpovídaly fázi vývoje a energetické potřebě každé kočky. Proto byste si měli vybrat krmivo, které odpovídá věku a potřebě energie vaší kočky.

Skladování: 
Ideální je skladování v originálním potravinovém kbelíku Olivers. Je vzduchotěsný, takže uchovává obsah vitaminů i jedinečnou chuť. Kbelík i lopatka jsou schváleny pro uchovávání a manipulaci s lidskými potravinami. Umístěte kbelík na suchém místě při teplotě 5 – 20°C.

Olivers Adult Chicken medium je kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé kočky vyrobené na základě bezobilné receptury. Vysoký obsah kuřecího masa, nízká hladina hořčíku a vyvážené omega-3 a omega-6 mastné kyseliny ve špičkové kvalitě Olivers dávají záruku, že vaše kočička dostane každý den optimální koktejl živin, které jsou nezbytné pro její zdravý život.

Podíl masa:
Obsah masa: porovnáváte-li obsah masa v jednotlivých typech krmiv, je důležité vědět, jestli deklarované množství masa je před nebo po sušení. Tak můžete porovnat naše produkty s jinými výrobky na trhu.
Podíl masa po vysušení: kuře (33%), krůta, kachna 52% 

Vlastnosti:

 • Urinární péče - Nízký obsah minerálů a solí pomáhá optimalizovat kyselost moči a snižuje riziko vzniku močových kamenů. Proto je krmivo vhodné pro kastrované kočky.
 • Prevence chomáčků – vysoký obsah vlákniny napomáhá snadnějšímu průchodu trávicím traktem a tak se spolknuté chlupy nezadrhnou a netvoří chomáčky.
 • Zdravé klouby - obsah rybího tuku, glukosaminu a chondroitinu z přírodních zdrojů jsou důležitými stavebními kameny pro zachování zdravých a pružných kloubů. Obsahové látky prospívají také rostoucím namáhaným kloubům a mají též schopnost redukovat bolest a ztuhlost kloubů při artritidě.
 • Dokonalá srst a pokožka – díky vysokému množství přirozených živočišných bílkovin a přidanému rybímu tuku Olivers příznivě ovlivňuje kvalitu srsti i pokožky. Srst je zdravá a hladká, pokožka suchá a jemná. 
 • Imunitní ochrana – vysoký obsah rybího oleje, přírodních antioxidantů a vitaminů má příznivý účinek na imunitní systém. BOOST Olivers AURA je kombinace bylin, plodů, ovoce, zeleniny, včelího pylu a zeleného čaje, která podporuje imunitní systém.

OLIVERS Petfood

Láska v každém balení - pro psy a kočky

Dánská super prémiová značka Olivers Petfood, se sídlem v Kodani, je od roku 1998 vedoucím skandinávským inovátorem v oblasti zdravé, chutné a přirozené potravy pro psy a kočky.

Vývoj produktů začíná s láskou
Láska k psů a kočkám je výchozím bodem vývoje každého produktu Olivers. Vždy si klademe stejnou otázku: "Jak můžeme pomoci zajistit optimální kvalitu života psů a koček?" Odpověď je jednoduchá: "Můžeme pomoci tím, že poskytneme kvalitní základy pro silný a zdravý organismus, aby štěňata a koťata mohla vyrůst ve zdravé dospělé a prožít úžasný – dlouhý život.". Optimální výživa může eliminovat rizikové faktory pro každé zvířátko, což znamená, že pravděpodobnost, že bude muset každý měsíc navštívit veterináře s problémy, které se týkají mobility, kůže a srsti, se výrazně sníží.

Vždy na prvním místě: Pečlivě vybrané maso z regionálních chovů
Není to žádná věda – jde vlastně jen o to pečlivě vybrat své dodavatele, a to vždy to s ohledem na výživové potřeby divokých šelem. Je to všechno o vysoce kvalitním čerstvém mase - původu a kvalitě zdrojů masa. Olivers jde dlouhou cestou k zajištění této kvality.
Německo má nejkvalitnější kuřecí maso z místních farmářských chovů, zatímco Velká Británie nabízí vynikající výběr čerstvého jehněčího masa a místního lososa. To je důvod, proč jsme se rozhodli spolupracovat s nejlepšími výrobci krmiv pro domácí zvířata v každé z těchto dvou zemí. Nikdy neslevíme z kvality.

Zdravé a funkční přísady
Kromě vysoce kvalitního masa v každém balení krmiva Olivers, naleznete speciální výběr Olivers přírodních a funkčních složek: lososový olej a jiné zdravé zdroje tuku dodávající vyváženou hladinu Omega-3 a Omega-6 mastných kyselin, zdravou zeleninu a byliny, funkční vlákninu, glukosamin a chondroitin. Kombinované a vyvážené složení ingrediencí poskytuje to, co věříme, je nejlepší možná výživa kostí, chrupavek, svalů, srsti a kůže - a to jak pro psy tak i kočky.

Jsme v čele trendu krmiv „bez obilovin“ ve Skandinávii
Popularita "Grain Free" se přehnala přes trhy krmiv pro domácí zvířata po celém světě. Olivers byl na samém čele tohoto hnutí - zavedli jsme Grain Free recepturu pro dospělé s rybím masem před téměř 10 lety. Tato receptura byla od samého počátku velmi dobře přijata našimi zákazníky, a to samé platí i pro naše další bezobilné produkty, které do rodiny Olivers přibyly v průběhu let. Odstranění obilovin má podle zpětné vazby od mnoha našich zákazníků, několik výhod, zejména pokud jde o psy, kteří trpí kožními problémy. Zpětná vazba od zákazníků je opakovaná, takže je jasné, že mnoho otázek ohledně problémů srsti a kůže, včetně klinických příznaků spojených s alergickými reakcemi, může být řízeně vyřešeno odstraněním obilovin.

V Olivers vládnou kanceláři psi
Když zavoláte do Olivers, není neobvyklé, pokud slyšíte v pozadí psí štěkot - většina našich zaměstnanců vodí svého psa do kanceláře každý den. Pro ostatní se to může zdát legrační, ale u nás myslíme smrtelně vážně, když říkáme, že psi nás udržují na cestě, abychom si každý den pamatovali, proč jsme přišli do práce. Milujeme naše psy - a mít naše psy s sebou v kanceláři činí DNA Olivers velmi jasnou pro každého z nás.
To jsou jen některé z rozdílů mezi námi a globálními výrobci krmiv pro psy a kočky.

Dorte Kjær - CEO, Olivers Petfood

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

2 dalších produktů ve stejné kategorii: