You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
PetVet Algasin Zobrazit větší

PetVet Algasin

Multiminerální komplex s obsahem biologicky aktivních prvků

Tento produkt momentálně není na skladě


Informujte mě, až bude k dispozici

215 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 8 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 8 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 8 Kč.


Krmný doplněk sestávající ze směsi šetrně sušených autotrofních sladkovodních řas rodu Chlorella pyrenoidosa  a sprejově sušených pivovarských kvasnic rodu Saccharomyces cerevisce bez přídavku chemických látek.

Doporučujeme podávat: při výskytu zdravotních poruch vyplývajících z nedostatku vitaminů a minerálů, zhoršené kvalitě srsti, v období stresu způsobeného odstavem, výcvikem, při intenzivním růstu, optimalizaci funkce trávicího ústrojí, vhodná suplementace při a po léčbě antibiotiky, plánované operační výkony.

Doplňkové krmivo pro psy - složení: 
sprejově sušené pivovarské kvasnice Saccharomyces cerevisiae 66,5 %,  sladkovodní řasa rodu Chlorella pyrenoidosa 33%, stearan hořečnatý, oxid křemičitý.

Obsah účinných látek ve 4 tabletách: 

Saccharomyces cerevisiae 1596 mg
Chlorella pyrenoidosa 792 mg

Dávkování pro psa o hmotnosti 15 kg:
4 tablety po dobu 20 dnů po té pokračovat ve sníženém dávkování 2 tablety denně. 

Způsob použití: Tablety se podávají dle doporučeného dávkování přímo do tlamy,  případně je lze přidávat do krmení. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Balení: 
96 g - 160 tablet.

Pro svůj jedinečný obsah bioaktivních látek je ALGASIN ideální krmný doplněk pro všechny kategorie psů.
ALGASIN je přirozeným zdrojem lehce stravitelných bílkovin, širokého spektra vitaminů (B1, B2, B3, B5,B6, B12, B15,Dcholin, atd.), provitaminů (betakaroten), minerálních látek (Ca, P, K, Mg, Na), nenasycených mastných kyselin  a vysoce účinných biologicky vázaných stopových prvků Fe, J, Cu, Zn, Mn atd., které jsou díky organické formě organismem lépe využitelné. 
Obsahuje naprosto vše, co v krmné dávce psa může chybět.
Kombinace sušených pivovarských kvasnic s Chlorellou příznivě působí na výměnu srsti při línání a též pozitivně ovlivňuje i pigmentaci kůže.

PetVet

PetVet je česká firma s 12- ti letou tradicí na českém trhu v oblasti dietetických přípravků pro koně a s řadou veterinárních produktů a krmných doplňků pro psy.

Produkty PetVet se vyznačují především vysokým obsahem účinných látek, aktivních substancí a standardizovaných rostlinných extraktů, které jsou vědecky prověřeny a mají odborně zdokumentované účinky.
Díky získaným zkušenostem a kladným referencím v oblasti spolupráce s veterinárními lékaři, trenéry i majiteli koní, přináší, do oblasti kynologie nové možnosti.

Pro výrobu jsou použity pouze kvalitní farmaceutické substance od registrovaných dovozců schválených UKZUZ - ústav pro kontrolu krmiv.
Použité aktivní substance jsou vědecky prověřeny a mají odborně zdokumentované účinky.
Každá surovina podléhá přísnému laboratornímu dozoru a z vyrobeného premixu je archivován kontrolní vzorek minimálně po dobu trvanlivosti dané šarže.
Stejně tak je archivována kompletní výrobní dokumentace se všemi údaji umožňující kdykoliv provést dodatečné zhodnocení a posouzení.
Výroba probíhá v registrovaném provozu, který je pod průběžným dozorem UKZUZ.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

11 dalších produktů ve stejné kategorii:

Novinky