You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
PetVet Imunita 60 tbl. Zobrazit větší

PetVet Imunita

Veterinární přípravek k indikaci při infekčních onemocněních, při oslabení organismu, při zvýšené zátěži, stresu, v období rekonvalescence a po operacích

540 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 21 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 21 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 21 Kč.


Dietetický veterinární přípravek, zapsaný do Seznamu schválených VP pod číslem: 105-11/C.

Doporučujeme podávat při infekčních onemocněních, při oslabení organismu, při zvýšené zátěži, stresu, v období rekonvalescence a po operacích.

Beta glukan - přírodní mukopolysacharid stimulující funkci obranných buněk organismu s výraznými antioxidačními účinky.
Vitamin C - podporuje syntézu kolagenu a vstřebávání železa, zvyšuje pevnost cév, udržuje zdravé klouby, kosti, zuby, je výborný antioxidant a imunostimulans .
Selen – silný antioxidant snižující riziko nádorových a srdečních onemocnění.
Echinacea - neboli třapatka nachová urychluje hojení a má silné antiinfekční vlastnosti.
Aloe - má výrazné detoxikační a protizánětlivé účinky, příznivě působí na trávicí trakt a podporuje hojení.
Složení: Beta glukan - extrakt z hlívy ústřičné, sušená syrovátka, mikrokrystalická celulóza, dikalciumfosfát, kyselina L-askorbová, extrakt z Echinacey purpurey, extrakt z Aloe vera, seleničitan sodný na kvasničné biomase, pomocné látky - stearan hořečnatý, oxid křemičitý, aroma.
Dávkování: 1 tableta na 10 kg živé hmotnosti 1x denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Způsob použití:
 Tablety se podávají dle doporučeného dávkování přímo do tlamy, případně je lze přidávat do krmení.

PetVet

PetVet je česká firma s 12- ti letou tradicí na českém trhu v oblasti dietetických přípravků pro koně a s řadou veterinárních produktů a krmných doplňků pro psy.

Produkty PetVet se vyznačují především vysokým obsahem účinných látek, aktivních substancí a standardizovaných rostlinných extraktů, které jsou vědecky prověřeny a mají odborně zdokumentované účinky.
Díky získaným zkušenostem a kladným referencím v oblasti spolupráce s veterinárními lékaři, trenéry i majiteli koní, přináší, do oblasti kynologie nové možnosti.

Pro výrobu jsou použity pouze kvalitní farmaceutické substance od registrovaných dovozců schválených UKZUZ - ústav pro kontrolu krmiv.
Použité aktivní substance jsou vědecky prověřeny a mají odborně zdokumentované účinky.
Každá surovina podléhá přísnému laboratornímu dozoru a z vyrobeného premixu je archivován kontrolní vzorek minimálně po dobu trvanlivosti dané šarže.
Stejně tak je archivována kompletní výrobní dokumentace se všemi údaji umožňující kdykoliv provést dodatečné zhodnocení a posouzení.
Výroba probíhá v registrovaném provozu, který je pod průběžným dozorem UKZUZ.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

11 dalších produktů ve stejné kategorii:

Novinky