You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
PetVet Spirulina Zobrazit větší

PetVet Spirulina

Pro zvýšení obranyschopnosti organismu, posílení imunitního systému ...

265 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 10 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 10 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 10 Kč.pro zvýšení obranyschopnosti organismu, posílení imunitního systému, při výskytu potravních alergií, sportovní kynologii, při dlouhodobé léčbě NSAID a ATB, dietoterapii, po operačních výkonech.

Spirulina platensis - siniční řasa v tabletované formě s obsahem vitaminů, minerálů, stopových prvků, aminokyselin a enzymů.
Spirulina platensis je sinice a žijící v alkalických vodách s vysokou koncentrací minerálních solí, které je schopná vstřebávat do svého těla a zároveň z nich vytvářet cheláty - organické sloučeniny aminokyselin a kovů, které je tělo schopno vstřebávat mnohem lépe, než minerály v anorganické formě.
Sušená sinice rodu Spirulina je pěstovaná biotechnologicky v nádržích nebo jezerech.
Sušina obsahuje až 60% stravitelného proteinu, všechny esenciální aminokyseliny s vyváženým poměrem, který je nutný pro jejich zabudování do bílkovin, fenylalanin nezbytný pro produkci hormonu štítné žlázy, tokoferoly, fokobiliny, sulfátované polysacharidy, minerální látky zejména Fe, Zn, Mn, K, p, Mg, Se, vitaminy - inositol, vitaminy komplexu B B1, B2, B3, B6, B6, B12, vitamin E a H- biotin, vitamin F - kyseliny linolová, linoleová, arachidonová, které se podílejí stabilizaci cholesterolu v krvi, a tím přispívají ke stabilizaci tlaku a pružnosti cév.
Složení:
Druh zdrojové rostliny: 100 % spirulina platensis.

Níže uvedené hodnoty mají pouze informativní charakter průměrné analýzy, ejedná se o specifikaci se zárukou.

Vitamin B1 - 30 mg, vitamin B2 - 40 mg,vitamin B3 - 100 mg, vitamin B6 - 1 mg,
vitamin B12- 0,1 mg, vitamin C - 1,4 mg, vitamin E - 15 mg, inositol 60 mg,
chlorophyl 2000mg, beta - karoten 800 mg, draslík 1500 mg, vápník 100 mg,
hořčík 400 mg, železo 200 mg, zinek 200 mg, selen 10 mcg, nukleové kyseliny 4000 mg,
fykocyanin 1500 mg, kyselina gama-linolenová - GLA 1000 mg, phycocyanobilin 1500 mg,
cyanophycin 10 000 mg, germanium 2 mg.
Dávkování: 1 tableta = 250 mg.
Pes o hmotnosti 1 - 10 kg - 4 tablety denně.
pes o hmotnosti 10 - 20 kg - 8 tablet denně.
pes o hmotnosti 20 - 30 kg - 12 tablet denně.
pes o hmotnosti 30 - 45 kg - 15 tablet denně.

Upozornění: u psů s bíle zbarvenou srstí může dojít k nežádoucímu zabarvení.
Významným nutrietem je kyselina gama linoleová - GLA, patřící do omega - 6 NMK.
Hraje důležitou úlohu při tvorbě hormonů prostaglandinů, působí protizánětlivě a napomáhá organismu vyrovnat se s alergiemi.
Karotenoidy - kryptoxantin, betakaroten, lutein, echinenon, zexanthin.
Enzymatické pigmenty – chlorofyl, fykocyanin a jiné metabolity řas.
C-fykocyanin vykazuje významné biologické účinky s antioxidační, protizánětlivou aktivitou, podílí se na snížení toxicity olova, kadmia i rtuti, snižuje hladinu sérových lipidů, jaterních triacylglycerolů, podporuje tvorbu červených krvinek.
Bylo také pozorováno zvýšení koncentrace IgA v GIT, bez ovlivnění IgG a IgT, tento efekt může snížit výskyt potravinových alergií.
Spirulina může inhibovat alergické reakce zprostředkované žírnými buňkami.
Podílí se na zvýšení imunity a aktivaci makrofágů, zvýšením fagocytózy.
Spirulina působí antioxidačně - chlorofyly, barviva, protizánětlivě, antialergicky, chemo a hepatoprotektivně - fenolové látky, má vliv na intestinální mikroflóru na bakterie mléčného kvašení, dále se podílí se na regulaci Candida albicans.
Spirulina má schopnost sorbovat kationty těžkých kovů z vodného prostředí.
Produkt je bezpečný pro březí a laktující feny a štěňata v růstu.

PetVet

PetVet je česká firma s 12- ti letou tradicí na českém trhu v oblasti dietetických přípravků pro koně a s řadou veterinárních produktů a krmných doplňků pro psy.

Produkty PetVet se vyznačují především vysokým obsahem účinných látek, aktivních substancí a standardizovaných rostlinných extraktů, které jsou vědecky prověřeny a mají odborně zdokumentované účinky.
Díky získaným zkušenostem a kladným referencím v oblasti spolupráce s veterinárními lékaři, trenéry i majiteli koní, přináší, do oblasti kynologie nové možnosti.

Pro výrobu jsou použity pouze kvalitní farmaceutické substance od registrovaných dovozců schválených UKZUZ - ústav pro kontrolu krmiv.
Použité aktivní substance jsou vědecky prověřeny a mají odborně zdokumentované účinky.
Každá surovina podléhá přísnému laboratornímu dozoru a z vyrobeného premixu je archivován kontrolní vzorek minimálně po dobu trvanlivosti dané šarže.
Stejně tak je archivována kompletní výrobní dokumentace se všemi údaji umožňující kdykoliv provést dodatečné zhodnocení a posouzení.
Výroba probíhá v registrovaném provozu, který je pod průběžným dozorem UKZUZ.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

11 dalších produktů ve stejné kategorii: