You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
PetVet Green lipped mussel Zobrazit větší

PetVet Green lipped mussel

530 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 21 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 21 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 21 Kč.


Green lipped Mussel - Slávka zelenoústá - Perna canaliculus. 
Mořská mušle se vyskytuje ve vodách v jižní oblasti Nového Zélandu - Marlborough.

Doporučujeme užívat: v průběhu růstu u mladých jedinců, při poúrazové a pooperační péči, u diagnostikovaného onemocnění degenerativních původu, u sportovně a služebně zatěžovaných psů.

Doplňkové krmivo pro psy - složení na 5 g:

Green lipped mussel 1500 mg
Kolagenní peptidy 1500 mg
MSM - methylsulfonylmethane 100 mg
Hořčík - organická forma 50 mg
Vitamin C - s postupným uvolňováním 50 mg
Vitamin E 10 mg

Dávkování pro psa o hmotnosti 15 kg: 5 g denně = ± ½ přiložené odměrky. 
Podávejte denně po dobu 2 měsíců. U chronických stavů je možné nepřetržité podávání. 
Způsob použití: Perorální podání. Prášek se podává dle doporučeného dávkování přímo do tlamy, případně je lze přidávat do krmení. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Extrakt z této mušle obsahuje vysoké množství přírodně se vyskytujícího komplexu mukopolysacharidů - GAG - glykosaminoglykanů.
Glykosaminoglykany - GAG jsou základní hmotou pojivové tkáně a jsou důležitým a nezbytným faktorem pro její tvorbu i regeneraci. 
Extrakt Green lipped mussel obsahuje vysoké množství glykosaminoglykanů včetně chondroitinsulfátu, heparansulfátu, dermatansulfátu a keratansulfátu, patřící mezi smíšené polysacharidy živočišných tkání, které jsou součástí proteoglykanů přítomných jak v extracelulárním matrix, tak i buněčných membránách. 
Tyto složky se výrazně podílí na fyziologické látkové výměně mající vliv zejména na výživu a regeneraci chrupavek a dalších součástí pojivového aparátu.
Podpůrné vlastnosti extraktu Green lipped Mussel se využívá, při doplňkové léčbě osteochondrózy, dysplasiích kyčelních kloubů či osteoartritid - úrazového původu. 
Mechanismus účinku je dán inhibicí syntézy prostaglandinů- hormonů, které se zúčastňují všech zánětlivých procesů v těle. 
Proto je vhodné v akutní fázi úrazu a při potvrzení diagnózy poškození kloubní chrupavky v počátečním stádiu, podávat produkt obsahující extrakt z měkkýšů za účelem snížení zánětlivé reakce a usnadnění regeneračního procesu chrupavky. 
Green lipped Mussel obsahuje omega-3 polynenasycené mastné kyseliny 10 % ETA, EPA a DHA s protizánětlivým účinkem, makroprvky -  Ca, Mg, Na, K, Betain, který je součástí metabolických procesů. 
Chrání buňky a tkáně před dehydratací a osmotickou inaktivací a umožňuje úspory energie nutné k zachování rovnováhy vody a iontů. Všechny tyto složky výrazně zkracují čas potřebný k zotavení po fyzické námaze. 

Extrakt Green lipped Mussel je získáván metodou superkritické extrakce Co2, což je nejšetrnější metoda, která nezanechává v surovině žádná residua ani extrakční činidla - rozpouštědla. 
Výsledný produkt - extrakt si zachová svou původní barvu a aroma.
Produkt je určen pro všechny kategorie psů a je bezpečný pro březí a laktující feny i štěňata v růstu.

PetVet

PetVet je česká firma s 12- ti letou tradicí na českém trhu v oblasti dietetických přípravků pro koně a s řadou veterinárních produktů a krmných doplňků pro psy.

Produkty PetVet se vyznačují především vysokým obsahem účinných látek, aktivních substancí a standardizovaných rostlinných extraktů, které jsou vědecky prověřeny a mají odborně zdokumentované účinky.
Díky získaným zkušenostem a kladným referencím v oblasti spolupráce s veterinárními lékaři, trenéry i majiteli koní, přináší, do oblasti kynologie nové možnosti.

Pro výrobu jsou použity pouze kvalitní farmaceutické substance od registrovaných dovozců schválených UKZUZ - ústav pro kontrolu krmiv.
Použité aktivní substance jsou vědecky prověřeny a mají odborně zdokumentované účinky.
Každá surovina podléhá přísnému laboratornímu dozoru a z vyrobeného premixu je archivován kontrolní vzorek minimálně po dobu trvanlivosti dané šarže.
Stejně tak je archivována kompletní výrobní dokumentace se všemi údaji umožňující kdykoliv provést dodatečné zhodnocení a posouzení.
Výroba probíhá v registrovaném provozu, který je pod průběžným dozorem UKZUZ.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

13 dalších produktů ve stejné kategorii:

Novinky