You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
PetVet Hyalex Zobrazit větší

PetVet Hyalex

14 aktivních složek pro péči o pohybový aparát

450 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 18 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 18 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 18 Kč.


Pohybový aparát psů je často vystaven nejen náročné zátěži, ale i může být postižen řadou vývojových vad.

Doplněk je určen k účinné prevenci i doplňkové léčbě zánětlivých a degenerativních stavů kloubů, vazů, šlach a svalů, k regeneraci po úrazech, sportovních zranění i operačních výkonech.

Doplňkové krmivo pro psy - složení: mikrokrystalická celulosa, glukosamin sulfát, maltodextrin, kolagenní peptidy, Boswellia serrata extrakt, MSM - methylsulfonylmethan, Harpagophyt procumbens extrakt, vitamin C s postupným uvolňováním, Yucca shidigera extrakt, Khei chelate Mg, hyaluronát sodný, vitamin E, chondroitin sulfát, Kaštan koňský extrakt, Přeslička rolní extrakt, astaxantin, stearan hořečnatý, oxid křemičitý.

Obsah účinných látek ve 4 tabletách: 

Glukosamin sulfát 600 mg
Kolagenní peptidy 200 mg
Boswellia serrata extrakt 200 mg
MSM - methylsulfonylmethane 100 mg
Hořčík – organická forma 56 mg
Vitamin C s postupným uvolňováním 40 mg
Yucca shidigera extrakt 40 mg
Harpagophyt procumbens extrakt 40 mg
Hyaluronát sodný 20 mg
Chondroitin sulfát 20 mg
Kaštan koňský extrakt 20 mg
Přeslička rolní xtrakt 20 mg
Vitamin E 6 mg
Astaxanthin 4 mgDávkování pro psa o hmotnosti 15 kg
při obtížích 4 tablety denně po dobu 10-20 dnů.
Po té pokračovat ve sníženém dávkování 2 tablety denně. Podávejte denně po dobu 2 - 3 měsíců. 
U chronických stavů je možné nepřetržité podávání.

Způsob použití: Tablety se podávají dle doporučeného dávkování přímo do tlamy, případně je lze přidávat do krmení. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Balení: 100 g - 120 tablet.

Svaly a klouby mohou být vystaveny jednostrannému nebo nepřiměřenému zatížení, případně i obezitou, na které časem začne pohybový aparát reagovat. 
S ohledem na tato fakta bychom kloubní systém našeho psa měli vyživovat a chránit. 
Každé onemocnění kloubů je obvykle doprovázeno vznikem zánětu a bolestí, které vedou k omezení hybnosti, prohlubují a urychlují degradaci chrupavky a pojivových tkání.
Hyalex je krmný doplněk strukturální i funkční povahy, který působí na zmírnění kloubních obtíží s následnou ochranou pohybového aparátu.

Podporuje novotvorbu kolagenních vláken tvořících strukturu kloubních chrupavek.
Napomáhá zpomalovat destruktivní změny, má i pozitivní účinky v procesu osteoartritidy, osteochondrózy, synovitidy, optimalizuje vlastnosti kloubní tekutiny a napomáhá obnovovat její původní vlastnosti. Výrazně podporuje imunitní systém, který zasahuje do všech dějů v organismu a podílí se na ochraně organismu před volnými radikály.

S ohledem na směs látek řadících se do skupiny SYSADOA  - symptomaticky působící látky doporučené dávkování 2x ročně po dobu 60-90 dní.

PetVet

PetVet je česká firma s 12- ti letou tradicí na českém trhu v oblasti dietetických přípravků pro koně a s řadou veterinárních produktů a krmných doplňků pro psy.

Produkty PetVet se vyznačují především vysokým obsahem účinných látek, aktivních substancí a standardizovaných rostlinných extraktů, které jsou vědecky prověřeny a mají odborně zdokumentované účinky.
Díky získaným zkušenostem a kladným referencím v oblasti spolupráce s veterinárními lékaři, trenéry i majiteli koní, přináší, do oblasti kynologie nové možnosti.

Pro výrobu jsou použity pouze kvalitní farmaceutické substance od registrovaných dovozců schválených UKZUZ - ústav pro kontrolu krmiv.
Použité aktivní substance jsou vědecky prověřeny a mají odborně zdokumentované účinky.
Každá surovina podléhá přísnému laboratornímu dozoru a z vyrobeného premixu je archivován kontrolní vzorek minimálně po dobu trvanlivosti dané šarže.
Stejně tak je archivována kompletní výrobní dokumentace se všemi údaji umožňující kdykoliv provést dodatečné zhodnocení a posouzení.
Výroba probíhá v registrovaném provozu, který je pod průběžným dozorem UKZUZ.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

13 dalších produktů ve stejné kategorii:

Novinky