You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
PetVet Klouby 60 tbl. Zobrazit větší

PetVet Klouby

Kloubní preparát s ideální kombinací chondroprotektiv a antioxidantů pro maximální podporu a regeneraci kloubů

424 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 16 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 16 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 16 Kč.


Doporučujeme podávat jako doplněk léčby artrózy, dysplazie kyčlí, dysplazie loktů, při poranění kloubů, po operacích kloubů a dalších kloubních onemocnění.
Vhodné podávat u psů v zátěži, sportujících psů, u psů velkých a obřích plemen a u psích seniorů.

Slávka zelenoústá - novozélandská mušle s obsahem glukosaminoglukanů, omega -3 mastných kyselin s regeneračním a protizánětlivým účinkem na klouby.
MSM – organicky vázaná síra, snižuje bolestivost a zmírňuje zánět kloubů.
Glukosamin – jedna ze složek kloubní chrupavky, podporuje regeneraci a výživu kloubů.
Kyselina hyaluronová – důležitá součást mezibuněčné hmoty chrupavek, slouží jako lubrikans kloubů a snižuje poškozování kloubní chrupavky.
Vitamin C – významný antioxidant, který je nezbytný pro syntézu kolagenu a chrupavky.
Selen a zinek – svými antioxidačními vlastnostmi brání poškozování kloubní chrupavky a pozitivně ovlivňuje stav kloubů.
Složení: glukonát zinečnatý, slávka zelenoústá (Perna canaliculus), dikalciumfosfát, glukosamin sulfát 2KCl, MSM, sušená syrovátka, kyselina hyaluronová, seleničitan sodný na kvasničné biomase, kyselina L-askorbová, pomocné látky - mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý.

Obasah účinných látek v 1 tabletě:
Slávka zelenoústá 250 mg
MSM 50 mg
Glukosamin sulfát 2KCl 40 mg
Kyselina hyaluronová 20 mg
Vitamin C 10 mg
Zinek 30 mg
Selen 30 µg
Dávkování: 1 tableta na 20 kg živé hmotnosti 1x denně.
Způsob použití: Tablety se podávají dle doporučeného dávkování přímo do tlamy, případně je lze přidávat do krmení. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

PetVet

PetVet je česká firma s 12- ti letou tradicí na českém trhu v oblasti dietetických přípravků pro koně a s řadou veterinárních produktů a krmných doplňků pro psy.

Produkty PetVet se vyznačují především vysokým obsahem účinných látek, aktivních substancí a standardizovaných rostlinných extraktů, které jsou vědecky prověřeny a mají odborně zdokumentované účinky.
Díky získaným zkušenostem a kladným referencím v oblasti spolupráce s veterinárními lékaři, trenéry i majiteli koní, přináší, do oblasti kynologie nové možnosti.

Pro výrobu jsou použity pouze kvalitní farmaceutické substance od registrovaných dovozců schválených UKZUZ - ústav pro kontrolu krmiv.
Použité aktivní substance jsou vědecky prověřeny a mají odborně zdokumentované účinky.
Každá surovina podléhá přísnému laboratornímu dozoru a z vyrobeného premixu je archivován kontrolní vzorek minimálně po dobu trvanlivosti dané šarže.
Stejně tak je archivována kompletní výrobní dokumentace se všemi údaji umožňující kdykoliv provést dodatečné zhodnocení a posouzení.
Výroba probíhá v registrovaném provozu, který je pod průběžným dozorem UKZUZ.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

13 dalších produktů ve stejné kategorii: