You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
PetVet Instantní rýžové vločky se zeleninou Zobrazit větší

PetVet Instantní rýžové vločky se zeleninou

Příloha krmné dávky pro psy krmené syrovou stravou BARF

Tento produkt momentálně není na skladě


Informujte mě, až bude k dispozici

140 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 5 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 5 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 5 Kč.


Rýžové instantní vločky se zeleninou se používají pro zhotovení přílohy, krmné dávky pro psy krmené syrovou stravou BARF.

Instantní rýžové vločky jsou vyrobené z bílé dlouhozrnné rýže. 
Jedná se o bezlepkovou potravinu.

Doplňkové krmivo pro psy složení: 
instantní rýžové vločky, mrkev obecná, pastinák setý, červená řepa, celer bulvový, cibule kuchyňská, pór letní, petržel zahradní kořen, petržel zahradní nať.

Návod k použití:  
Instantní přílohu je možné připravit zalitím horkou vodou a po té přiklopit,  v přiklopené nádobě v mikrovlnné troubě. 
Jednu odměrku = ± 30 g zalijte dvojnásobným množstvím vody - 200 ml  a nechte bobtnat. 
Konečná hmotnost přílohy je součtem přílohy a vody = cca 230 g.

Balení: 1000 g = ± 7,5 kg hotové přílohy

Ve srovnání s jinými druhy obilí jsou považovány za jednu z nejkvalitnějších příloh, obsahující osm esenciálních aminokyselin, které jsou nezbytnou stavební jednotkou pro svaly, dále minerály vápník a fosfor, vlákninu, vitaminy skupiny B.
Rýže má vysokou nutriční hodnotu i obsah komplexních sacharidů, jak škrob, tak vlákninu. Vláknina obsažená hlavně v neloupané rýži významně ovlivňuje funkci střev. Nerozpustná vláknina optimalizuje objem stolice, pomáhá při zácpě i průjmových onemocnění.
Komplexní sacharidy se tráví pomalu. Tělo je dokáže využít uvolněnou energii po mnohem delší dobu. Vločky jsou vhodné jako dietní příloha při léčbě zažívacích obtíží, od poruch trávení až po divertikulitidu - zánětlivé onemocnění střev, nezpůsobují plynatost, jsou lehce stravitelné.

PetVet

PetVet je česká firma s 12- ti letou tradicí na českém trhu v oblasti dietetických přípravků pro koně a s řadou veterinárních produktů a krmných doplňků pro psy.

Produkty PetVet se vyznačují především vysokým obsahem účinných látek, aktivních substancí a standardizovaných rostlinných extraktů, které jsou vědecky prověřeny a mají odborně zdokumentované účinky.
Díky získaným zkušenostem a kladným referencím v oblasti spolupráce s veterinárními lékaři, trenéry i majiteli koní, přináší, do oblasti kynologie nové možnosti.

Pro výrobu jsou použity pouze kvalitní farmaceutické substance od registrovaných dovozců schválených UKZUZ - ústav pro kontrolu krmiv.
Použité aktivní substance jsou vědecky prověřeny a mají odborně zdokumentované účinky.
Každá surovina podléhá přísnému laboratornímu dozoru a z vyrobeného premixu je archivován kontrolní vzorek minimálně po dobu trvanlivosti dané šarže.
Stejně tak je archivována kompletní výrobní dokumentace se všemi údaji umožňující kdykoliv provést dodatečné zhodnocení a posouzení.
Výroba probíhá v registrovaném provozu, který je pod průběžným dozorem UKZUZ.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

25 dalších produktů ve stejné kategorii:

Novinky