You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
PetVet Konopná pasta Zobrazit větší

PetVet Konopná pasta

Doplňkové krmivo s vysokým obsahem bílkovin, sacharidů a prospěšných rostlinných sterolů

Tento produkt momentálně není na skladě


Informujte mě, až bude k dispozici

230 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 11 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 11 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 11 Kč.


Konopná pasta je směs konopného oleje a konopného semínka.
Vyznačuje se vysokým obsahem bílkovin, sacharidů a prospěšných rostlinných sterolů.

Doporučujeme užívat: jako doplněk ke krmné dávce u BARF, při výskytu suché a šupinaté pokožky, pro vysoce zatěžované psy agility, flyballl, lovečtí, služební, u mladých a rostoucích jedinců, březích a laktujících fen.

Doplňkové krmivo pro psy – složení: 
Konopný olej za studena lisovaný 50 %, konopné semínko 50 %.

Dávkování pro psa o hmotnosti 15 - 20 kg: 
1 polévková lžíce - 10 g denně do krmné dávky.
Způsob použití: Perorální podání. Pasta se podává dle doporučeného dávkování do krmení. Před použitím promíchat. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Obsahuje všech 23 aminokyselin vyskytujících se v přírodě, včetně 8 esenciálních, vysoký obsah vápníku,železa, fosforu, hořčíku, sodíku, managanu, zinku, vitaminů A, B1, B2, B6, C a E, chlorofyl, lecitin, fytin a kyselinu cannabidiolovou se silným baktericidním účinkem a dalších velmi důležitých látek pro organizmus.

Konopný olej je hypoalergenní, příznivě obnovuje hydratační lipidovou i pH rovnováhu pokožky, je bohatým zdrojem kyseliny alfa-linolenové a kyseliny linolové. 
Tyto esenciální látky mají prokazatelně protizánětlivé účinky a výrazně podporují imunitu organizmu, mají výrazný vliv na zlepšení zdravotního stavu pokožky, délku, strukturu i lámavost srsti.
Poměr omega-6/omega-3 mastných kyselin v konopném oleji je optimální.

PetVet

PetVet je česká firma s 12- ti letou tradicí na českém trhu v oblasti dietetických přípravků pro koně a s řadou veterinárních produktů a krmných doplňků pro psy.

Produkty PetVet se vyznačují především vysokým obsahem účinných látek, aktivních substancí a standardizovaných rostlinných extraktů, které jsou vědecky prověřeny a mají odborně zdokumentované účinky.
Díky získaným zkušenostem a kladným referencím v oblasti spolupráce s veterinárními lékaři, trenéry i majiteli koní, přináší, do oblasti kynologie nové možnosti.

Pro výrobu jsou použity pouze kvalitní farmaceutické substance od registrovaných dovozců schválených UKZUZ - ústav pro kontrolu krmiv.
Použité aktivní substance jsou vědecky prověřeny a mají odborně zdokumentované účinky.
Každá surovina podléhá přísnému laboratornímu dozoru a z vyrobeného premixu je archivován kontrolní vzorek minimálně po dobu trvanlivosti dané šarže.
Stejně tak je archivována kompletní výrobní dokumentace se všemi údaji umožňující kdykoliv provést dodatečné zhodnocení a posouzení.
Výroba probíhá v registrovaném provozu, který je pod průběžným dozorem UKZUZ.

27 dalších produktů ve stejné kategorii:

Novinky