You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
PetVet Konopná vláknina Zobrazit větší

PetVet Konopná vláknina

Jedinečná krmná příloha pro psy, kteří odmítají zeleninu jak v syrovém tak v sušeném stavu

Tento produkt momentálně není na skladě


Informujte mě, až bude k dispozici

115 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 5 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 5 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 5 Kč.


Konopná vláknina je výrobkem pocházející z konopných otrub obsahující 42 % vlákniny. 
Tato vláknina má jako balastní látka nesmírný význam pro trávení,  napomáhá vytvářet ideální prostředí pro růst a rozmnožování potřebných buněčných mikroorganismů, které zajišťují trávení a vstřebávání živin z krmné dávky.

Doporučujeme užívat: 
jako náhradu za zeleninovou přílohu, při průjmových stavech, zácpě, nechutenství.

Krmná surovina pro psy - složení: 
konopná vláknina
Deklarované jakostní znaky: 
hrubá vláknina 42 %, hrubé oleje a tuky 14 %, hrubý protein 13,9 %.

Doporučené dávkování pro psa o hmotnosti 15 kg:
1 odměrka ± 10 g do krmné dávky. Lze podávat dlouhodobě, bez zdravotních komplikací. 

Konopnou vlákninu lze krmit dlouhodobě, bez omezení.
Konopná vláknina je určená pro krmné účely, získávají se výhradně z rostlin konopí setého, neobsahují THC, ani jiné psychotropní látky ovlivňující vědomí.

Balení: 900 g

Ochranná vrstva z hemicelulózy váže toxické látky a napomáhá tak trávicímu traktu regenerovat. 
Zbývající hlenovité látky tvoří zdravý základ pro funkční střevní mikroflóru a usnadňují potravě průchod trávicím traktem. 
Nerozpustná vláknina a rozpustné balastní látky napomáhají udržovat zdravou střevní mikroflóru, odstraňovat toxiny nahromaděné v tlustém střevu a brání tak jejich dalšímu usazování.  
Čistí střeva a zbavuje jeho sliznici škodlivin, neboť při průchodu střevem váže na sebe vše, co na sliznici ulpívá. 
Řadí se mezi prebiotika, je potravou pro zdraví prospěšné mikrorganismy, které v tlustém střevě, získávají energii pro buňky stěny střeva.
Zlomky vnitřních částí semen, obsahují 14 % tuku s ideálním poměrem esenciálních mastných kyselin omega-3 a omega-6, které zabezpečují dostatečný přísun fytosterolů, fosfolipidů a přírodního vitaminu E.

PetVet

PetVet je česká firma s 12- ti letou tradicí na českém trhu v oblasti dietetických přípravků pro koně a s řadou veterinárních produktů a krmných doplňků pro psy.

Produkty PetVet se vyznačují především vysokým obsahem účinných látek, aktivních substancí a standardizovaných rostlinných extraktů, které jsou vědecky prověřeny a mají odborně zdokumentované účinky.
Díky získaným zkušenostem a kladným referencím v oblasti spolupráce s veterinárními lékaři, trenéry i majiteli koní, přináší, do oblasti kynologie nové možnosti.

Pro výrobu jsou použity pouze kvalitní farmaceutické substance od registrovaných dovozců schválených UKZUZ - ústav pro kontrolu krmiv.
Použité aktivní substance jsou vědecky prověřeny a mají odborně zdokumentované účinky.
Každá surovina podléhá přísnému laboratornímu dozoru a z vyrobeného premixu je archivován kontrolní vzorek minimálně po dobu trvanlivosti dané šarže.
Stejně tak je archivována kompletní výrobní dokumentace se všemi údaji umožňující kdykoliv provést dodatečné zhodnocení a posouzení.
Výroba probíhá v registrovaném provozu, který je pod průběžným dozorem UKZUZ.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

27 dalších produktů ve stejné kategorii:

Novinky