You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PetVet Omega - BARF

Doplňkové krmivo pro psy obsahující olejnatá semena bohatá na Omega 3 - esenciální nenasycené mastné kyseliny

185 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 7 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 7 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 7 Kč.


OMEGA-barf je doplňkové krmivo pro psy obsahující olejnatá semena,  bohatá na Omega 3 - esenciální nenasycené mastné kyseliny.

Doporučujeme užívat: jako podpůrnou terapii při léčbě ATB, KO, NSAID, poruchách trávení, zhoršené kvalitě pokožky a srsti, v průběhu jarních a podzimních měsíců pro účinnou detoxikaci organismu.
Bezpečné pro březí i laktující feny a štěňata v růstu.

Doplňkové krmivo pro psy - složení: 
Linum Usitatissimum Linaceae - lněné semeno extrudované.
Silybum Marianum L. - Ostropestřec mariánský.
Cynosbati fructus c.sem.cs. - Růže šípková oplodí a semeno.

Dávkování: pro psa o hmotnosti 15 - 20 kg - 1 odměrka ± 15 g denně.

V krmné dávce nahrazuje rostlinný olej a doplňuje esenciální mastné kyseliny.

Ostropestřec Mariánský -Silybum Marianum, Len setý - Linum Usitatissimum, Růže šípková semeno a oplodí - Cynosbati fructus c.sem.cs. 
Hlavní složkou ostropestřce mariánského jsou flavonolignany silybin, silydianin a silychristin (silycristin, silykristin), souhrně označované jako silymarin.
Tyto látky jsou čistě přírodním hepatoprotektivem, podporujícím regeneraci poškozených jaterních buněk a detoxikaci organismu. 
Tyto látky flavonoidní povahy se nazývají flavonolignany, které jsou z upraveného plodu Ostropestřce mariánského uvolněny v zažívacím traktu a v těle působí jako jedny z mála látek na jaterní buňky ve smyslu snížení rizika jejich poškození toxickými látkami, které se do organismu dostávají z vnějšího prostředí 
nebo vznikají uvnitř organismu jako produkty degradace jiných látek. 
Játra hrají jednu z hlavních funkcí v detoxikaci organismu, jejich správná funkce je základním předpokladem zdraví. 
Flavonolignany mohou pomoci napravit zhoršený stav způsobený vlivem onemocnění nebo krmných chyb.
Len setý obsahuje omega 6 kyselinu linolovou a omega 3 kyselinu alfa- linolenovou od kterých se odvíjí jejich biologické účinky. 
Oba typy kyselin zajišťují strukturní integritu buněčných membrán.
Za nejdůležitější složku lněného semene je třeba považovat kyselinu kyselinu α- linolenovou (ALA) zařazenou do slupiny esenciálních nenasycených omega-3 mastných kyselin, bez kterých nemůže organismus 
bezchybně fungovat.
Růže šípková oplodí a semena obsahují v průměru 32 % nenasycených mastných kyselin, dále třísloviny, flavonoidy, karotenoidy, mastné kyseliny, vitaminy, především vitamin C až 510 mg/ 100 g a také vitamíny B1, B2, K, E, PP, vitamin E a karotenoidy, které jsou v komplexu výborným zdrojem antioxidantů.

PetVet

PetVet je česká firma s 12- ti letou tradicí na českém trhu v oblasti dietetických přípravků pro koně a s řadou veterinárních produktů a krmných doplňků pro psy.

Produkty PetVet se vyznačují především vysokým obsahem účinných látek, aktivních substancí a standardizovaných rostlinných extraktů, které jsou vědecky prověřeny a mají odborně zdokumentované účinky.
Díky získaným zkušenostem a kladným referencím v oblasti spolupráce s veterinárními lékaři, trenéry i majiteli koní, přináší, do oblasti kynologie nové možnosti.

Pro výrobu jsou použity pouze kvalitní farmaceutické substance od registrovaných dovozců schválených UKZUZ - ústav pro kontrolu krmiv.
Použité aktivní substance jsou vědecky prověřeny a mají odborně zdokumentované účinky.
Každá surovina podléhá přísnému laboratornímu dozoru a z vyrobeného premixu je archivován kontrolní vzorek minimálně po dobu trvanlivosti dané šarže.
Stejně tak je archivována kompletní výrobní dokumentace se všemi údaji umožňující kdykoliv provést dodatečné zhodnocení a posouzení.
Výroba probíhá v registrovaném provozu, který je pod průběžným dozorem UKZUZ.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

25 dalších produktů ve stejné kategorii:

Novinky