You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PetVet Silymarin - BARF

Granulovaný plod Silybum marianum (L.), Gaertner, určený pro podpůrnou terapii při léčbě ATB, KO. 100 % přírodní krmný doplněk

Tento produkt momentálně není na skladě


Informujte mě, až bude k dispozici

185 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 7 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 7 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 7 Kč.


Ostropestřec Mariánský - Silybum Marianum - granulky.

Doporučujeme užívat: jako podpůrnou terapii při antibiotické terapii, kortikosteroidní terapii,  jaterních zánětech (hepatitidách), při intoxikacích vnějšími i vnitřními jedy, poruchách trávení, zhoršené kvalitě pokožky, 
V průběhu jarních a podzimních měsíců pro účinnou detoxikaci organismu.
Produkt je bezpečný pro březí i laktující feny a štěňata v růstu.


Doplňkové krmivo pro psy - složení:

Silybum marianum (L.), Gaertner - plod ostropestřce mariánského  - v granulované formě

Dávkování: 
k prevenci pro psa o hmotnosti 15 - 20 kg  - 1/2 odměrky ± 8 g denně. 
v případě indikace: psa o hmotnosti 15 - 20 kg  - 1 odměrka ± 15 g denně,  po dobu 2 - 3 měsíců.
Z dlouhodobého hlediska podávání  u ostropestřce, nebyly zaznamenány vedlejší účinky s poruchem přijmu potravy. U chronických stavů lze podávat dlouhodobě.

Způsob použití: granule se podávají dle doporučeného dávkování do krmné dávky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
U psů s jaterním onemocněním, konzultujte podávání krmného doplňku s veterinárním lékařem.

Balení: 
600 g

Játra hrají jednu z hlavních funkcí v detoxikaci organismu, jejich správná funkce je základním předpokladem zdraví.
Hlavní složkou ostropestřce mariánského jsou silybin, silydianin a silychristin, souhrně označované jako silymarin komplex - flavonolignany.
Flavonolignany jsou čistě přírodním hepatoprotektivem, podporující regeneraci poškozených jaterních buněk.
Jako jedny z mála látek mají vliv na jaterní buňky ve smyslu snížení rizika jejich poškození toxickými látkami, které se do organismu dostávají z vnějšího prostředí nebo vznikají v organismu jako produkty degradace jiných látek. 
Flavonolignany také mohou pomoci napravit zhoršený stav způsobený vlivem onemocnění nebo krmných chyb.
Tyto látky jsou obsaženy pouze v upraveném plodu Ostropestřce mariánského, nikoli z ostropestřcovém oleji.
Semeno ostropestřce jako olejnina, obsahuje vysoký podíl esenciální vícenásobně nenasycených mastných kyselin zejména kyseliny linolové, která je základním stavebním prvkem, ze kterého si organismus syntetizuje nejen další nenasycené mastné kyseliny, ale také látky, které se podílejí na jiných procesech, například funkce imunitního systému, metabolismus tuků, zánětlivé procesy atd. 
Navíc je tato kyselina jednou ze základních součástí buněčných stěn a membrán, takže tvoří jeden ze strukturálních prvků těla. 
Další látky, které jsou v podstatné míře v ostropestřcovém semeni obsaženy jsou např. přírodní vitamín E (alfa-tokoferol), fytosteroly, fosfolipidy.

PetVet

PetVet je česká firma s 12- ti letou tradicí na českém trhu v oblasti dietetických přípravků pro koně a s řadou veterinárních produktů a krmných doplňků pro psy.

Produkty PetVet se vyznačují především vysokým obsahem účinných látek, aktivních substancí a standardizovaných rostlinných extraktů, které jsou vědecky prověřeny a mají odborně zdokumentované účinky.
Díky získaným zkušenostem a kladným referencím v oblasti spolupráce s veterinárními lékaři, trenéry i majiteli koní, přináší, do oblasti kynologie nové možnosti.

Pro výrobu jsou použity pouze kvalitní farmaceutické substance od registrovaných dovozců schválených UKZUZ - ústav pro kontrolu krmiv.
Použité aktivní substance jsou vědecky prověřeny a mají odborně zdokumentované účinky.
Každá surovina podléhá přísnému laboratornímu dozoru a z vyrobeného premixu je archivován kontrolní vzorek minimálně po dobu trvanlivosti dané šarže.
Stejně tak je archivována kompletní výrobní dokumentace se všemi údaji umožňující kdykoliv provést dodatečné zhodnocení a posouzení.
Výroba probíhá v registrovaném provozu, který je pod průběžným dozorem UKZUZ.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

25 dalších produktů ve stejné kategorii:

Novinky