You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
PetVet Elektrolyt Zobrazit větší

PetVet Elektrolyt

Pro účinnou regeneraci organismu po sportovním výkonu a k prevenci dehydratace

Tento produkt momentálně není na skladě


Informujte mě, až bude k dispozici

240 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 12 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 12 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 12 Kč.


Krmný doplněk s obsahem důležitých elektrolytů, minerálů, vitaminů na glukózovém  a aminokyselinovém základě.

Doporučujeme užívat: pro stabilizaci pH, vyrovnání ztrát elektrolytů vyloučených při zvýšené zátěži (dostihy, agility, flyball, coursing), regenerace svalstva po prodělané myopatii, při stavech, která vyvolávají průjmová nebo horečnatá onemocnění, stresové situace vyvolané cestováním, změnou prostředí.

Doplňkové krmivo pro psy - složení:
demineralizovaná voda, chlorid draselný, dextróza, mléčnan vápenatý, citrát sodný, chlorid sodný, mléčnan hořečnatý, kyselina askorbová, D,L-alfatokoferol acetát, glycin, přírodní masové aroma.

Deklarované jakostní znaky: 
hrubý protein 0,15 %, hrubé oleje a tuky 0,1 %, hrubá vláknina 0 %, hrubý popel 15 %, vápník 0,58 %, hořčík 0,15 %, draslík 5,2 %, sodík 1,8 %.

Nutriční doplňkové látky v 1 l: vitamíny: 
18: vitamín C: 3 000 mg, 3a700: vitamin E jako DL-alfa tokoferol: 810 mg.
Různé 13:13.2.2: dextróza 25 %.

Doporučené dávkování pro psa o hmotnosti 15 kg: 
10 ml v případě průjmových a horečnatých onemocnění, v horkém počasí.
V průběhu sportovní zátěže a zvýšeného výkonu: 
5 ml před sportovním výkonem a 5 - 10 ml po sportovním výkonu, dále dávkování řídit dle aktuálního stavu zvířete.

Způsob použití: perorální podání: elektrolyt se podává dle dávkování do krmné dávky, stříkačkou do tlamy, rozpuštěný do vody.
Před upotřebením řádně protřepat. Sediment není na závadou výrobku.

Obsahuje koncentrát aminokyselin a vitaminů, solí alkalických kovů - K, Na,  minerálů - Ca a Mg, které napomáhají snížit riziko dopadu kyseliny mléčné, metabolického produktu, vznikajícího při nadměrné tělesné námaze a vysokém výkonu, rozkladem glukózy ve svalech. 
Vysoké množství kyseliny mléčné může v extrémním případě zablokovat vápníkové ionty a tím úplně znemožnit svalovou kontrakci. 
Po každém fyzickém výkonu dochází k narušení rovnováhy vnitřního prostředí, ke kumulaci únavy a hromadění škodlivých metabolitů. 
Koncentrovaná dávka elektrolytů, glukózy, antioxidantů, minerálů a aminokyselin, napomáhá organismu normalizovat metabolismus na optimální fyziologickou hranici a tím zkrátit potřebnou dobu regenerace. 
Podporuje obranný mechanismus, včetně přirozeného odvodu odpadních látek, vznikajících při anaerobním metabolismu.
Antioxidanty vitaminy C & E pomáhají chránit svalová vlákna ničením "volných radikálů", škodlivého vedlejšího produktu, vznikajícího při práci svalů.
Neesenciální aminokyseliny napomáhají snižovat a oddalovat nástup vyčerpání a urychlují regeneraci organismu po jakékoli fyzické zátěži. Tím, zlepšují absorpci elektrolytů v trávicím traktu.
Glukóza - jediná forma cukru, která proudí v krvi, kde se využívá jako zdroj pohotovostní energie. Ukládá se ve svalech a játrech ve formě glykogenu. 
Snížená hladina elektrolytů vede ke snížení výkonnosti v důsledku dehydratace, svalovým problémům jako např. myopatie a k tvorbě kyseliny mléčné ve svalech. 
Ztráty elektrolytů se výrazně zvětšují v teplém počasí a při zvýšené zátěži. Tehdy je třeba přikládat ještě větší důležitost pravidelnému podávání elektrolytu.

PetVet

PetVet je česká firma s 12- ti letou tradicí na českém trhu v oblasti dietetických přípravků pro koně a s řadou veterinárních produktů a krmných doplňků pro psy.

Produkty PetVet se vyznačují především vysokým obsahem účinných látek, aktivních substancí a standardizovaných rostlinných extraktů, které jsou vědecky prověřeny a mají odborně zdokumentované účinky.
Díky získaným zkušenostem a kladným referencím v oblasti spolupráce s veterinárními lékaři, trenéry i majiteli koní, přináší, do oblasti kynologie nové možnosti.

Pro výrobu jsou použity pouze kvalitní farmaceutické substance od registrovaných dovozců schválených UKZUZ - ústav pro kontrolu krmiv.
Použité aktivní substance jsou vědecky prověřeny a mají odborně zdokumentované účinky.
Každá surovina podléhá přísnému laboratornímu dozoru a z vyrobeného premixu je archivován kontrolní vzorek minimálně po dobu trvanlivosti dané šarže.
Stejně tak je archivována kompletní výrobní dokumentace se všemi údaji umožňující kdykoliv provést dodatečné zhodnocení a posouzení.
Výroba probíhá v registrovaném provozu, který je pod průběžným dozorem UKZUZ.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

2 dalších produktů ve stejné kategorii:

Novinky