You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Olivers Adult Max Meat 80% Grain Free

Kompletní krmivo pro dospělé psy s 80% živočišných surovin z toho 68% čerstvého masa (kuřecí, jehněčí a kozí)

1 879 Kč

Var. Množ. Sleva Úspora
8 kg 2 93 Kč 186 Kč
4 kg 2 48 Kč 96 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 75 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 75 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 75 Kč.


Olivers Adult Max Meat 80% Grain Free

  • 80% živočišných surovin potravinářské kvality z toho 68% čersvého kuřecího, jehněčího a kozího masa (po vysušení)
  • bez obilovin - bez lepku
  • Omega 3 a 6 pro zdravou kůži a srst
  • Slávka zelená - pro zdravý kloubní aparát
  • přírodně konzervováno

Složení: (procentuální obsah surovin v krmivu je uveden v sušině)
Čerstvé kuřecí maso (min. 60%), kuřecí protein (10,5%), čerstvé jehněčí maso (min. 6%), bramborová moučka, sušený hrách, čerstvé kozí maso (min. 2%), sušená dýně, sušené jitrocel, cizrna, čočka, bílkovinný hydrolyzát (1,5%), psyllium, mlezivo, sušené byliny, sušené brusinky, sušené borůvky, Slávka zelená sušená (0,1%), čekanka sušená

Analytické složky:
hrubý protein: 36%, surový olej a hrubý tuk: 19%, hrubá vláknina: 2,5%, hrubý popel: 7,4%, Vápník: 1,4% Fosfor: 1,1%, Omega 3: 0,5%, Omega 6: 3,9%

Doplňkové látky na 1kg:
vitamin A 12 000 IU, vitamin D3 1 200 IU, vitamin E 70 mg; Měď (jako síran měďnatý, pentahydrát) 10 mg, zinek (jako jako oxid zinečnatý) 70 mg, jód (jako jodičnan vápenatý, bezvodý) 2 mg, selen (jako seleničitan sodný) 0,2 mg.

Energetická hodnota: 400 kcal/100g

Krmná dávka Olivers Adult Max Meat 80% Grain Free

Váha psa

2,5 - 5 kg
5 - 7,5 kg
7,5 - 10 kg
10 - 12,5 kg
12,5 - 15 kg
15 - 17,5 kg
17,5 - 20 kg
20 - 22,5 kg
22,5 - 25 kg

Denní krmná dávka

50 - 80 g
80 - 110 g
110 - 140 g
140 - 165 g
165 - 185 g
185 - 210 g
210 - 230 g
230 - 255 g
255 - 275 g

Váha psa

25 - 30 kg
30 - 35 kg
35 - 40 kg
40 - 45 kg
45 - 50 kg
50 - 60 kg
60 - 70 kg
70 - 80 kg

Denní krmná dávka

275 - 315 g
315 - 355 g
355 - 390 g
390 - 425 g
425 - 460 g
460 - 530 g
530 - 595 g
595 - 655 g

Olivers Adult Max Meat 80% Grain Free můžete svému pejskovi podávat suché nebo navlhčené vodou. Je velmi důležité aby pejsek měl po celý den přístup k čerstvé vodě.

Nezapomeňte: změna stravy může být hodně razantní pro žaludek vašeho psa. Proto doporučujeme postupně zvykat psa na nové krmivo. Smíchejte původní krmivo s novým a to tak, že během několika dnů podíl původního krmiva postupně snižujete a podíl nového krmiva zvyšujete, až nakonec krmivo vyměníte. Nezapomeňte, že každý pes má jinou potřebu energie. Krmné dávky jsou pouze orientační. U méně aktivních psů lze krmnou dávku snížit až o 30%.

Každý z produktů Olivers svým složením a obsahem energie vyhovuje takové fázi života psa, pro kterou je určen. Proto byste si měli vybrat takový druh krmiva, který je vhodný pro vašeho psa právě v daném období života.

Pes je zvíře, které potřebuje jíst stejné jídlo, ve stejnou dobu každý den. Množství potřebného krmiva se může lišit v závislosti na plemeni, temperamentu, energetické zátěži, klimatických podmínkách a podobně.

Námi doporučenou krmnou dávku tedy berte pouze jako vodítko pro výživu toho svého psího parťáka.

Představujeme naše vlastní, zbrusu nové, krmivo pro psy Olivers Adult Max Meat 80% Grain Free (střední granule). Krmivo má stejně vysokou kvalitou, kterou můžete znát z ostatních receptur Olivers a opravdu vysoký obsah masa. 80% surovin této receptury je živočišného původu z toho 68% čerstvé kuřecí, jehněčí a kozí maso.
Olivers Adult Max Meat 80% Grain Free je vyroben z vysoce kvalitních surovin a obsahuje všechny důležité živiny, které dospělý pes potřebuje každý den. Má vysoký podíl zdravé zeleniny, která je bohatá na vitaminy a vyvážený poměr Omega-3 a 6 nenasycených mastných kyselin. 
To vše bez přidaných umělých barviv, aromat nebo konzervantů.

Skladování:
Ideální je skladování v originálním potravinovém barelu Olivers. Je vzduchotěsný, takže uchovává obsah vitaminů i jedinečnou chuť. Barel je schválen pro uchovávání a manipulaci s lidskými potravinami. Umístěte barel na suchém místě při teplotě 5 – 20°C.

OLIVERS Petfood

Láska v každém balení - pro psy a kočky

Dánská super prémiová značka Olivers Petfood, se sídlem v Kodani, je od roku 1998 vedoucím skandinávským inovátorem v oblasti zdravé, chutné a přirozené potravy pro psy a kočky.

Vývoj produktů začíná s láskou
Láska k psů a kočkám je výchozím bodem vývoje každého produktu Olivers. Vždy si klademe stejnou otázku: "Jak můžeme pomoci zajistit optimální kvalitu života psů a koček?" Odpověď je jednoduchá: "Můžeme pomoci tím, že poskytneme kvalitní základy pro silný a zdravý organismus, aby štěňata a koťata mohla vyrůst ve zdravé dospělé a prožít úžasný – dlouhý život.". Optimální výživa může eliminovat rizikové faktory pro každé zvířátko, což znamená, že pravděpodobnost, že bude muset každý měsíc navštívit veterináře s problémy, které se týkají mobility, kůže a srsti, se výrazně sníží.

Vždy na prvním místě: Pečlivě vybrané maso z regionálních chovů
Není to žádná věda – jde vlastně jen o to pečlivě vybrat své dodavatele, a to vždy to s ohledem na výživové potřeby divokých šelem. Je to všechno o vysoce kvalitním čerstvém mase - původu a kvalitě zdrojů masa. Olivers jde dlouhou cestou k zajištění této kvality.
Německo má nejkvalitnější kuřecí maso z místních farmářských chovů, zatímco Velká Británie nabízí vynikající výběr čerstvého jehněčího masa a místního lososa. To je důvod, proč jsme se rozhodli spolupracovat s nejlepšími výrobci krmiv pro domácí zvířata v každé z těchto dvou zemí. Nikdy neslevíme z kvality.

Zdravé a funkční přísady
Kromě vysoce kvalitního masa v každém balení krmiva Olivers, naleznete speciální výběr Olivers přírodních a funkčních složek: lososový olej a jiné zdravé zdroje tuku dodávající vyváženou hladinu Omega-3 a Omega-6 mastných kyselin, zdravou zeleninu a byliny, funkční vlákninu, glukosamin a chondroitin. Kombinované a vyvážené složení ingrediencí poskytuje to, co věříme, je nejlepší možná výživa kostí, chrupavek, svalů, srsti a kůže - a to jak pro psy tak i kočky.

Jsme v čele trendu krmiv „bez obilovin“ ve Skandinávii
Popularita "Grain Free" se přehnala přes trhy krmiv pro domácí zvířata po celém světě. Olivers byl na samém čele tohoto hnutí - zavedli jsme Grain Free recepturu pro dospělé s rybím masem před téměř 10 lety. Tato receptura byla od samého počátku velmi dobře přijata našimi zákazníky, a to samé platí i pro naše další bezobilné produkty, které do rodiny Olivers přibyly v průběhu let. Odstranění obilovin má podle zpětné vazby od mnoha našich zákazníků, několik výhod, zejména pokud jde o psy, kteří trpí kožními problémy. Zpětná vazba od zákazníků je opakovaná, takže je jasné, že mnoho otázek ohledně problémů srsti a kůže, včetně klinických příznaků spojených s alergickými reakcemi, může být řízeně vyřešeno odstraněním obilovin.

V Olivers vládnou kanceláři psi
Když zavoláte do Olivers, není neobvyklé, pokud slyšíte v pozadí psí štěkot - většina našich zaměstnanců vodí svého psa do kanceláře každý den. Pro ostatní se to může zdát legrační, ale u nás myslíme smrtelně vážně, když říkáme, že psi nás udržují na cestě, abychom si každý den pamatovali, proč jsme přišli do práce. Milujeme naše psy - a mít naše psy s sebou v kanceláři činí DNA Olivers velmi jasnou pro každého z nás.
To jsou jen některé z rozdílů mezi námi a globálními výrobci krmiv pro psy a kočky.

Dorte Kjær - CEO, Olivers Petfood

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Související články z Blogu