You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Olivers Puppy Chicken Classic

Lehce stravitelné kompletní krmivo pro štěňata malých a středních plemen, která dosáhnou v dospělosti maximálně 25kg.

1 199 Kč

Var. Množ. Sleva Úspora
12 kg 2 59 Kč 118 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 47 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 47 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 47 Kč.


Olivers Puppy Chicken Classic

 • pro štěňata malých a středních plemen s konečnou váhou 25kg v dospělosti
 • 30% masa (kuřecí, kachní, krůtí a losos) (v sušině)
 • vejce
 • použity pouze nejkvalitnější skandinávské suroviny
 • neobsahuje pšenici ani sóju, aby se maximálně snížilo riziko rozvoje alergie u vašeho psa
 • neobsahuje žádné vedlejší masné produkty, pouze přírodní složky, které jsou schváleny pro lidskou spotřebu
 • přírodně konzervováno

Olivers Puppy Chicken Classic

Složení: Sušené kuřecí, krůtí a kachní maso (celkem min. 20%, 83% kuřecí maso, 12% krůtí, 5% kachna), proso, ovesné vločky, drůbeží tuk, rýže, hrách, čerstvé kuřecí a krůtí maso (celkem min 7%, 60% kuřecí maso, 40% krůtí), bramborový protein, čirok, sušená řepná dužina, bílkovinný hydrolyzát, lněné semínko, moučka z lososa, rybí olej, sušené kvasnice, sušená vejce, chlorid sodný, pórek, mrkev, rajčata, brusinka, čekanky, borůvka, glukosamin, chondroitin, květ měsíčku, petržel, extrakt z juky, přírodní antioxidanty

Analytické složky: Hrubý protein 30%, Surový olej a hrubý tuk: 16%, Hrubá vláknina: 2,5%, Hrubý popel: 6%, vápník: 1,2%, fosfor: 0,9%, omega 3: 0,6%, omega 6: 2,83%.

Doplňkové látky na 1kg: Vitamin A (retinol-acetát): 14500 IU, Vitamin D3 (cholekalciferol) 2000 IU, Vitamin E (alfa-tokoferol-acetát) 100 mg, 160 mg monohydrát síranu železnatého (železo 40 mg), síran zinečnatý monohydrát 135 mg, (zinek 40 mg), síran manganatý monohydrát 105 mg (mangan 35 mg), síran měďnatý pentahydrát 60 mg (měď 15 mg), jodičnan vápenatý bezvodý 1.6mg (jód 1 mg), seleničitan sodný 0.6mg (selen 0,3 mg), L-karnitin 200 mg

Energetická hodnota: 395 kcal/100g

Krmná dávka Olivers Puppy Chicken Classic

věk hmotnost v dospělosti

měsíců

2,5 kg

5 kg

10 kg

15 kg

20 kg

25 kg

30 kg

2

50 g

80 g

120 g

160 g

190 g

220 g

250 g

3

60 g

95 g

155 g

210 g

255 g

300 g

340 g

4

60 g

105 g

170 g

230 g

285 g

335 g

380 g

5

60 g

105 g

175 g

235 g

290 g

345 g

390 g

6

60 g

105 g

175 g

235 g

295 g

345 g

395 g

7

60 g

100 g

175 g

235 g

290 g

345 g

395 g

8

60 g

100 g

170 g

235 g

290 g

345 g

395 g

9

60 g

100 g

170 g

230 g

285 g

340 g

390 g

10

60 g

95 g

170 g

230 g

285 g

335 g

390 g

11

60 g

95 g

170 g

225 g

280 g

335 g

385 g

12

60 g

95 g

165 g

225 g

280 g

330 g

385 g

 

Namočíte-li Olivers Puppy Chicken Classic do vody, můžete jím krmit štěňata všech plemen od 3 – 4 týdnů věku. 

 • Štěně s konečnou hmotností 1–15 kg:   Olivers Puppy Chicken Classic pro štěňata ve věku od 8 týdnů do 10 – 12 měsíců
 • Štěně s konečnou hmotností 15 – 25 kg:  Olivers Puppy Chicken Classic pro štěňata ve věku od 8 týdnů do 3 – 4 měsíců, pak přejít na Olivers Large Breed Puppy Chicken Classic.

Olivers Puppy Chicken Classic můžete svému pejskovi podávat suché nebo navlhčené vodou. Je velmi důležité aby pejsek měl po celý den přístup k čerstvé vodě.

Nezapomeňte: změna stravy může být hodně razantní pro žaludek vašeho štěňátka. Proto doporučujeme pokračovat v krmivu, kterým bylo krmeno od chovatele. Pokud jej chcete převést na jiný druh krmiva, smíchejte původní krmivo s novým a to tak, že během několika dnů podíl původního krmiva postupně snižujete a podíl nového krmiva zvyšujete, až nakonec krmivo vyměníte. Nezapomeňte, že každý pes i štěně má jinou potřebu energie. Krmné dávky jsou pouze orientační.

Každý z produktů Olivers svým složením a obsahem energie vyhovuje takové fázi života psa, pro kterou je určen. Proto byste si měli vybrat takový druh krmiva, který je vhodný pro vašeho psa právě v daném období života.

Pes je zvíře, které potřebuje jíst stejné jídlo, ve stejnou dobu každý den. Množství potřebného krmiva se může lišit v závislosti na plemeni, temperamentu, energetické zátěži, klimatických podmínkách a podobně.

Námi doporučenou krmnou dávku tedy berte pouze jako vodítko pro výživu toho svého psího parťáka.

Olivers Puppy Chicken Classic je kompletní a vyvážené krmivo pro štěňata malých a středních plemen bez obilovin. Olivers Puppy Chicken Classic je speciálně vyvinutá receptura pro štěňata s vysokým obsahem kuřecho masa, vyváženým množstvím vápníku a fosforu a optimální hladinou omega-3 (včetně DHA) a omega-6 mastných kyselin, které přispívají ke vývoji štěněte.

Olivers Puppy Chicken Classic je formulováno v souladu s vysokými standardy kvality OLIVERS a obsahuje správný poměr všech základních živin, které štěňata potřebují každý den. Je také obohaceno o další živiny, které jsou přínosem pro zdraví vašeho štěněte. Strava je proto optimalizována a obsahuje unikátní složky potravy: OLIVERS TRIPLE FIBERPLAN, OLIVERS FLEX-C, OLIVERS OMEGA-3 BOOST, OLIVERS DIGESTION BOOST a OLIVERS AURA BOOST. Toto krmivo je vyrobeno z nejkvalitnějších surovin, bez umělých barviv, aromat a konzervačních látek.

Vlastnosti:

 • Zdravé klouby – rybí tuk (zdroj vitaminu D), glukosamin a chondroitin z přírodních zdrojů jsou důležité pro stavbu a udržení zdravých kloubů a pružných chrupavek. Chrání klouby při tělesné námaze a jsou důležité pro růst a vývoj kloubů. Obsahové látky také zmírňují bolestivost a ztuhlost artritických kloubů.

 • Správné trávení – Olivers DIGESTION BOOST a Olivers TRIPLE FIBERPLAN je unikátní složka potravy, obsahující kvasinkovou kulturu, Yucca shidigera a vlákninu, pomáhá zajistit dobré trávení a vstřebávání živin.

 • Silné svaly – vysoký obsah živočišných bílkovin v nejlepší kvalitě pro optimální vstřebávání bílkovin a jejich využití ke stavbě a udržování svalů.

 • Imunitní ochrana – vysoký obsah rybího oleje, přírodních antioxidantů a vitaminů má příznivý účinek na imunitní systém. BOOST Olivers AURA je kombinace bylin, plodů, ovoce, zeleniny, včelího pylu a zeleného čaje, která podporuje imunitní systém.

 • Dokonalá srst a pokožka – díky vysokému množství přirozených živočišných bílkovin a přidanému rybímu tuku Olivers příznivě ovlivňuje kvalitu srsti i pokožky. Srst je zdravá a hladká, pokožka suchá a jemná.

Skladování:
Ideální je skladování v originálním potravinovém kbelík Oliver. Je vzduchotěsný, takže uchovává obsah vitaminů i jedinečnou chuť. Kbelík i lopatka jsou schváleny pro uchovávání a manipulaci s lidskými potravinami. Umístěte kbelík na suchém místě při teplotě 5 – 20°C.

OLIVERS Petfood

Láska v každém balení - pro psy a kočky

Dánská super prémiová značka Olivers Petfood, se sídlem v Kodani, je od roku 1998 vedoucím skandinávským inovátorem v oblasti zdravé, chutné a přirozené potravy pro psy a kočky.

Vývoj produktů začíná s láskou
Láska k psů a kočkám je výchozím bodem vývoje každého produktu Olivers. Vždy si klademe stejnou otázku: "Jak můžeme pomoci zajistit optimální kvalitu života psů a koček?" Odpověď je jednoduchá: "Můžeme pomoci tím, že poskytneme kvalitní základy pro silný a zdravý organismus, aby štěňata a koťata mohla vyrůst ve zdravé dospělé a prožít úžasný – dlouhý život.". Optimální výživa může eliminovat rizikové faktory pro každé zvířátko, což znamená, že pravděpodobnost, že bude muset každý měsíc navštívit veterináře s problémy, které se týkají mobility, kůže a srsti, se výrazně sníží.

Vždy na prvním místě: Pečlivě vybrané maso z regionálních chovů
Není to žádná věda – jde vlastně jen o to pečlivě vybrat své dodavatele, a to vždy to s ohledem na výživové potřeby divokých šelem. Je to všechno o vysoce kvalitním čerstvém mase - původu a kvalitě zdrojů masa. Olivers jde dlouhou cestou k zajištění této kvality.
Německo má nejkvalitnější kuřecí maso z místních farmářských chovů, zatímco Velká Británie nabízí vynikající výběr čerstvého jehněčího masa a místního lososa. To je důvod, proč jsme se rozhodli spolupracovat s nejlepšími výrobci krmiv pro domácí zvířata v každé z těchto dvou zemí. Nikdy neslevíme z kvality.

Zdravé a funkční přísady
Kromě vysoce kvalitního masa v každém balení krmiva Olivers, naleznete speciální výběr Olivers přírodních a funkčních složek: lososový olej a jiné zdravé zdroje tuku dodávající vyváženou hladinu Omega-3 a Omega-6 mastných kyselin, zdravou zeleninu a byliny, funkční vlákninu, glukosamin a chondroitin. Kombinované a vyvážené složení ingrediencí poskytuje to, co věříme, je nejlepší možná výživa kostí, chrupavek, svalů, srsti a kůže - a to jak pro psy tak i kočky.

Jsme v čele trendu krmiv „bez obilovin“ ve Skandinávii
Popularita "Grain Free" se přehnala přes trhy krmiv pro domácí zvířata po celém světě. Olivers byl na samém čele tohoto hnutí - zavedli jsme Grain Free recepturu pro dospělé s rybím masem před téměř 10 lety. Tato receptura byla od samého počátku velmi dobře přijata našimi zákazníky, a to samé platí i pro naše další bezobilné produkty, které do rodiny Olivers přibyly v průběhu let. Odstranění obilovin má podle zpětné vazby od mnoha našich zákazníků, několik výhod, zejména pokud jde o psy, kteří trpí kožními problémy. Zpětná vazba od zákazníků je opakovaná, takže je jasné, že mnoho otázek ohledně problémů srsti a kůže, včetně klinických příznaků spojených s alergickými reakcemi, může být řízeně vyřešeno odstraněním obilovin.

V Olivers vládnou kanceláři psi
Když zavoláte do Olivers, není neobvyklé, pokud slyšíte v pozadí psí štěkot - většina našich zaměstnanců vodí svého psa do kanceláře každý den. Pro ostatní se to může zdát legrační, ale u nás myslíme smrtelně vážně, když říkáme, že psi nás udržují na cestě, abychom si každý den pamatovali, proč jsme přišli do práce. Milujeme naše psy - a mít naše psy s sebou v kanceláři činí DNA Olivers velmi jasnou pro každého z nás.
To jsou jen některé z rozdílů mezi námi a globálními výrobci krmiv pro psy a kočky.

Dorte Kjær - CEO, Olivers Petfood

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: