You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Orijen Senior Dog

Kompletní krmivo pro psy seniory (7+) s kuřecím, rybím a krůtím masem. Bez obilovin.

1 963 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 78 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 78 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 78 Kč.


Orijen Senior Dog

  • bez obilovin, holistická receptura, přirozeně konzervována
  • plné volně chovaných kuřat a krůt, vajec od nosnic a volně loveného candáta a sledě – všechna zvířata jsou chována nebo lovena v našem regionu a do našich kuchyní dodávána ČERSTVÁ KAŽDÝ DEN, je plné zdraví prospěšných látek, které podporují svalstvo a kalorií, které prospívají špičkovému zdraví většiny psů s pasivním pohybem
  • skládá se  z nízkoglykemických sacharidů a podporuje tak stabilní hladinu cukru v krvi a optimální tělesnou váhu, která je pro starší psy velmi důležitá
  • vyrobeno z kanadských nejlepších a nejčerstvějších surovin v našich vlastních kuchyních. Krmivo ORIJEN udrží Vašeho psa šťastného, zdravého a silného

SLOŽENÍ:
Čerstvé kuřecí maso (13%), čerstvá celá vejce (7%), čerstvé krůtí maso (7%), čerstvý celý sleď (7%), čerstvá kuřecí játra (6%), čerstvý celý platýs (4%), čerstvá krůtí játra (4%), čerstvé kuřecí krky (4%), čerstvá kuřecí srdce (4%), čerstvá krůtí srdce (4%), kuře (dehydrované, 4%), krůta (dehydrovaná, 4%), celá makrela (dehydrovaná, 4%), celá sardinka (dehydrovaná, 4%), celý sleď (dehydrovaný, 4%), celá červená čočka, celá zelená čočka, celý zelený hrách, vláknina z čočky, celá cizrna, celý žlutý hrách, celé fazole pinto, kuřecí chrupavky (1%), celé fazole navy, olej ze sledě (1%), kuřecí tuk (1%), krůtí chrupavky (1%), kuřecí játra (mrazem sušená), krůtí játra (mrazem sušená), čerstvá celá dýně, čerstvá celá máslová dýně, čerstvá celá cuketa, čerstvý celý pastinák, čerstvá mrkev, čerstvá celá jablka red delicious, čerstvé celé hrušky bartlett, čerstvá kapusta, čerstvý špenát, čerstvé listy červené řepy, čerstvé listy tuřínu, hnědá mořská řasa, celé brusinky, celé borůvky, celé plody muchovníku, kořen čekanky, kurkuma, ostropestřec, kořen lopuchu, levandule, kořen ibišku, šípky.

DOPLŇKY (na kg):
Výživové doplňky: Zinek: 100 mg. Mikroorganismy: Enterococcus faecium NCIMB10415: 600x10^6 CFU.

ANALYTICKÉ SLOŽKY:

Protein 38 %

Obsah tuku 15 %

Hrubý popel 8 %

Hrubá vláknina 8 %

Vlhkost 12 %

Vápník 1,3 %

Fosfor 1,1 %

Omega-6 2,3 %

Omega-3 0,9 %

DHA / EPA 0,3 % / 0,2 %

Glukosamin 1400 mg/kg

Chondroitin 1200 mg/kg

Pro Vašeho staršího psa existují tři dostupné zdroje kalorií: proteiny, tuky a sacharidy.

Zatímco proteiny a tuky jsou nezbytné, sacharidy ne. Ve skutečnosti, starší psi ve své stravě žádné sacharidy nepotřebují.

Rychlé sacharidy jako je např. rýže, brambory nebo tapioka zvyšují u starších psů hladinu cukru v krvi a když nejsou využity pro energii, rychle a snadno se v těle ukládají jako tuk. Nadměrné množství sacharidů způsobuje nadváhu u psů všech plemen a zejména u starších psů.

Tím, že krmivo ORIJEN poskytuje více kalorií z proteinu a tuku a méně ze sacharidů, je odrazem přirozené stravy Vašeho staršího psa a snižuje tak riziko obezity, rezistence na inzulín nebo cukrovky.

OBSAH KALORIÍ A DISTRIBUCE
Metabolická energie je 3710 kcal/kg (445 kcal/250ml odměrka). Kalorie jsou rozděleny tak, aby podpořily špičkovou fyzickou kondici, 41% energie pochází z proteinů, 23% z ovoce a zeleniny a 36% z tuků.

JAK ŘÍKÁ PŘÍSLOVÍ: JSTE TO, CO JÍTE. TO SAMÉ JE PRAVDA I O VAŠEM PSOVI – COŽ JE DŮVOD, PROČ SI KAŽDÝ PES ZASLOUŽÍ JÍST KRMIVO ORIJEN.

Krmivo ORIJEN SENIOR DOG je plné proteinů, čerstvého místního masa a ryb. Napodobuje tak stravu, kterou pro Vašeho staršího psa vyvinula sama matka Příroda.

Stejně důležitá je také pikantní chuť krmiva ORIJEN, na kterou nebude chtít Váš starší pes brzy zapomenout – konec konců, Váš pes si také zaslouží pochutnat si na jídle.

Krmivo ORIJEN SENIOR prospívá psům všech plemen a velikostí. Stejně jako lidé, i Váš pes je jedinečný a jeho stravovací požadavky se liší dle druhu plemene, prostředí, věku a aktivity.

To je důvod, proč navrhujeme sledovat jeho váhu a dle potřeb porce přizpůsobit. Rovněž doporučujeme krmit dvakrát denně a pamatujte na to, aby měl Váš pes vždy k dispozici čerstvou, čistou vodu.


Krmná dávka - klikni pro zvětšení obrázku

ORIJEN SENIOR obsahuje bezkonkurenční podíl volně chovaných kuřat a krůt, ryb lovených v přírodních vodách a vajec z hnízdních chovů. Všechny suroviny jsou nám dodávány čerstvé z albertských farem nebo chladných vod Pacifiku. Se sníženým obsahem sacharidů a nízkou glykemickou zátěží jsou krmiva ORIJEN jedinečnou volbou pro zajištění vrcholové kondice všech starších psů, včetně toho vašeho. Přečtěte si naše složení a myslíme, že budete souhlasit.

Příbuzné produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Související články z Blogu