You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Oven-Baked Tradition Senior medium

Kompletní v troubě pečené chovatelské krmivo pro psy seniory nebo obézní s kuřecím a rybím masem. Střední granule.

1 669 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 66 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 66 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 66 Kč.


Oven-Baked Tradition Senior medium je vyráběno unikátní metodou Oven Baked (v troubě pečené), kdy všechny suroviny procházejí závěrečným pomalým pečením v horkovzdušné troubě. To vše při minimálních teplotách, které zaručují zachování přírodních vitamínů, minerálních látek a stopových prvků.

  • 30% masa v sušině
  • Minimální riziko přetočení žaludku: krmivo pro psy je zpracováno z hrubě namletých surovin, které v žaludku nebobtnají tak jako klasické extrudované granule, psa nenadýmají a zabraňují tím torzi žaludku.
  • Všechny suroviny jsou regionálního původu.

Složení: (procentuální obsah surovin v krmivu je uveden v sušině)
čerstvé kuřecí maso (15,0 %), čerstvé rybí maso (14,9 %), oves, žito, hnědá rýže, ječmen, rybí moučka, řepkový olej, hrachová vláknina, lněné semínko, mrkev, špenát, dýně, batáty (sladké brambory), jablka, borůvky, lososový olej, výtažek z Yucca schidigera, inulin, glukosamin hydrochlorid, chondroitin-sulfát, řasy, extrakt ze zeleného čaje, petržel, výtažek z rozmarýnu.

Analytické složky: 
hrubý protein 20 %, hrubé oleje a tuky 8,0 %, hrubá vláknina 3,5 %, hrubý popel 7,5 %, vápník 1,0 %, fosfor 0,9 %, draslík 0,6 %, sodík 0,5 %, Omega-3 0,8 %, Omega-6 1,85 %, glukosamin 600 mg/kg, chondroitin-sulfát 500 mg/kg.

Přídatné látky na 1 kg (nutriční přídatné látky):
Vitamíny:
vitamín A (retinyl acetát) 5 000 IU, vitamín D3 (cholekalciferol) 500 IU, vitamín E 400 mg. 
Stopové prvky: chelát železa a aminokyselin n-hydrát 533,3 mg, chelát zinku a aminokyselin n-hydrát 800 mg, chelát manganu a aminokyselin n-hydrát 33,3 mg, chelát mědi a aminokyselin n-hydrát 48,7 mg, seleničitan sodný 0,24 mg, jodičnan vápenatý 2,4 mg. 
Technologická doplňková látka: kyselina citrónová. 
Antioxidanty: přírodní antioxidanty.

Vypočtená metabolizovatelná energie:  3100 kcal/kg ; 381 kcal/šálek 250 ml

Krmná dávka Oven-Baked Tradition Senior medium

Váha psa

1,4 – 7 kg
8 – 10 kg
11 – 20 kg
21 – 29 kg
30 – 38 kg
39 – 48 kg
49 – 56 kg

denní krmná dávka

44 – 153 g
153 – 197 g
197 – 327 g
327 – 420 g
420 – 528 g
528 – 623 g
623 – 704 g

Oven-Baked Tradition Senior medium můžete svému pejskovi podávat suché nebo navlhčené vodou. Je velmi důležité aby pejsek měl po celý den přístup k čerstvé vodě.

Pes je zvíře, které potřebuje jíst stejné jídlo, ve stejnou dobu každý den. Množství potřebného krmiva se může lišit v závislosti na plemeni, temperamentu, energetické zátěži, klimatických podmínkách a podobně.
Námi doporučenou krmnou dávku tedy berte pouze jako vodítko pro výživu toho svého psího parťáka.

Oven-Baked Tradition jsou holistická krmiva zaměřená na pohodu zvířat a výbornou chuť. Holistická (celostní) filozofie klade velký důraz na předcházení nemocem. Z toho důvodu obsahují krmiva Oven-Baked Tradition pouze ty nejlepší regionální suroviny.

Oven-Baked Tradition

Bio Biscuit je kanadská rodinná společnost, která vyrábí v troubě pečené krmivo Oven-Baked Tradition. Unikátní spojení, k surovinám šetrné, technologie pečení při nízkých teplotách, holistického složení krmiv a regionálních přírodních surovin dává recepturám jedinečnost v celosvětovém měřítku.

Motto Oven-Baked Tradition
Jsme přesvědčeni, že vaši psi a kočky si zaslouží jen to nejlepší.
Proto myslíme v první řadě na ně.

Technologie pečení krmiva není zdaleka tak ekonomicky efektivní jako extrudace. Při srovnatelné velikosti továrny dokáže procesem pomalého pečení vyrobit pouze jednotky tisíců tun krmiva ročně.
Představte si, že si doma pečete sekanou. Na hrubo namelete maso, vejce a všechny přísady. Umícháte těsto a dáte pomalu péct do trouby. Pozor! Teplota nesmí překročit 95oC. Granule, která z trouby vyjde již není dále zpracovávána. Všechna chuť a vůně zůstává.
Granule takto vyrobená má taktéž výbornou stravitelnost. V žaludku zvířátka však nebobtná, pouze se rozpadne a je šetrná k jeho zažívání.

Výroba:

Garance bezpečí a kvality

Oven-Baked Tradition neobsahuje žádnou z uvedených surovin

Ø Pšenice, pšeničný lepek: Nižší riziko alergických reakcí nebo nesnášenlivosti
Ø Kukuřice, kukuřičný gluten: Nižší riziko alergických reakcí nebo nesnášenlivosti. Kukuřice je těžko stravitelná a živiny z ní jsou méně dostupné. Příčina nadýmání, plynatosti a střevních poruch.
Ø Sója: Nižší riziko alergických reakcí nebo nesnášenlivosti. Příčina nadýmání, plynatosti a střevních poruch.
Ø Hovězí maso: Vaše zvíře není vystaveno riziku BSE (nemoc šílených krav).
Ø Umělá barviva, umělé konzervanty nebo příchutě: pouze přírodní aromata.

 

Neodolatelná chuť ... Výjimečná výživa! Díky technologii šetrného pečení. Krmiva obohacená čerstvým masem kontrolovaným Kanadskou potravinářskou inspekcí. Rozšíření funkčních složek, o dýně, sladké brambory, borůvky a mnoho dalších. Vyvinuto a vyrobeno v Kanadě rodinnou společností.


Rozdíl mezi pečenou a extrudovanou granulí ve zvířecím žaludku

Příbuzné produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Související články z Blogu

Novinky