You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Olivers Mini Trainers

Měkká pochoutka s kuřecího a hovězího masa pro psy malých plemen starší 4 měsíců.

149 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 5 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 5 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 5 Kč.


Olivers Mini Trainers jsou měkké pamlsky s obsahem hovězího (18%) a kuřecího (18%) masa, vlhkou texturou a malými rozměry.

Olivers Mini Trainers obsahuje přírodní barvivo oxid železitý, který není toxický nebo zdraví škodlivý a používá se v potravinách pro lidi i zvířata.

Složení: Maso a vedlejší produkty živočišného původu (18% kuřecí maso, 18% hovězí maso), obiloviny, vedlejší produkty rostlinného původu, oleje a tuky

Analytické složky: hrubý protein: 25%, surový olej a hrubý tuk: 6%, vlhkost: 16%, hrubý popel: 9%, hrubá vláknina 1,5%

Nutriční doplňkové látky na kg: Vitamín A: 30000 IU, Vitamin D3: 500 IU Vitamin E: 100 mg, Vitamin K3: 3 mg, Vitamin B1: 5 mg, Vitamin B2: 7,5 mg, Vitamin B3: 43,5mg, vitamín B5: 17,4mg, Vitamin B6: 4,3mg, Vitamin B8: 0,26mg, Vitamin B11: 1,5 mg, Vitamin B12: 0.04mg, Železo (síran železnatý) 110 mg, Jod (draslík) 1 mg, kobalt (kobalt) 1 mg, měď (síran měďnatý) 10 mg, mangan (mangan) 20 mg, zinek (oxid zinečnatý): 45 mg.
Technologické doplňkové látky: konzervanty, antioxidanty
Senzorické doplňkové látky: Přírodní barviva

Používají se jako malé občerstvení mezi hlavními jídly a nebo odměna při výcviku. Vždy dbejte, aby měl váš pejsek neomezený přístup k čerstvé vodě.

OLIVERS Petfood

Láska v každém balení - pro psy a kočky

Dánská super prémiová značka Olivers Petfood, se sídlem v Kodani, je od roku 1998 vedoucím skandinávským inovátorem v oblasti zdravé, chutné a přirozené potravy pro psy a kočky.

Vývoj produktů začíná s láskou
Láska k psů a kočkám je výchozím bodem vývoje každého produktu Olivers. Vždy si klademe stejnou otázku: "Jak můžeme pomoci zajistit optimální kvalitu života psů a koček?" Odpověď je jednoduchá: "Můžeme pomoci tím, že poskytneme kvalitní základy pro silný a zdravý organismus, aby štěňata a koťata mohla vyrůst ve zdravé dospělé a prožít úžasný – dlouhý život.". Optimální výživa může eliminovat rizikové faktory pro každé zvířátko, což znamená, že pravděpodobnost, že bude muset každý měsíc navštívit veterináře s problémy, které se týkají mobility, kůže a srsti, se výrazně sníží.

Vždy na prvním místě: Pečlivě vybrané maso z regionálních chovů
Není to žádná věda – jde vlastně jen o to pečlivě vybrat své dodavatele, a to vždy to s ohledem na výživové potřeby divokých šelem. Je to všechno o vysoce kvalitním čerstvém mase - původu a kvalitě zdrojů masa. Olivers jde dlouhou cestou k zajištění této kvality.
Německo má nejkvalitnější kuřecí maso z místních farmářských chovů, zatímco Velká Británie nabízí vynikající výběr čerstvého jehněčího masa a místního lososa. To je důvod, proč jsme se rozhodli spolupracovat s nejlepšími výrobci krmiv pro domácí zvířata v každé z těchto dvou zemí. Nikdy neslevíme z kvality.

Zdravé a funkční přísady
Kromě vysoce kvalitního masa v každém balení krmiva Olivers, naleznete speciální výběr Olivers přírodních a funkčních složek: lososový olej a jiné zdravé zdroje tuku dodávající vyváženou hladinu Omega-3 a Omega-6 mastných kyselin, zdravou zeleninu a byliny, funkční vlákninu, glukosamin a chondroitin. Kombinované a vyvážené složení ingrediencí poskytuje to, co věříme, je nejlepší možná výživa kostí, chrupavek, svalů, srsti a kůže - a to jak pro psy tak i kočky.

Jsme v čele trendu krmiv „bez obilovin“ ve Skandinávii
Popularita "Grain Free" se přehnala přes trhy krmiv pro domácí zvířata po celém světě. Olivers byl na samém čele tohoto hnutí - zavedli jsme Grain Free recepturu pro dospělé s rybím masem před téměř 10 lety. Tato receptura byla od samého počátku velmi dobře přijata našimi zákazníky, a to samé platí i pro naše další bezobilné produkty, které do rodiny Olivers přibyly v průběhu let. Odstranění obilovin má podle zpětné vazby od mnoha našich zákazníků, několik výhod, zejména pokud jde o psy, kteří trpí kožními problémy. Zpětná vazba od zákazníků je opakovaná, takže je jasné, že mnoho otázek ohledně problémů srsti a kůže, včetně klinických příznaků spojených s alergickými reakcemi, může být řízeně vyřešeno odstraněním obilovin.

V Olivers vládnou kanceláři psi
Když zavoláte do Olivers, není neobvyklé, pokud slyšíte v pozadí psí štěkot - většina našich zaměstnanců vodí svého psa do kanceláře každý den. Pro ostatní se to může zdát legrační, ale u nás myslíme smrtelně vážně, když říkáme, že psi nás udržují na cestě, abychom si každý den pamatovali, proč jsme přišli do práce. Milujeme naše psy - a mít naše psy s sebou v kanceláři činí DNA Olivers velmi jasnou pro každého z nás.
To jsou jen některé z rozdílů mezi námi a globálními výrobci krmiv pro psy a kočky.

Dorte Kjær - CEO, Olivers Petfood

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

22 dalších produktů ve stejné kategorii:

Novinky