You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Slo-Bowl Coral Grey

Unikátní tvar misky Slo-Bowl Coral Grey zpomalí při krmení každého nenasytného pejska a zabrání tak hltání a následnému nadýmání či zvracení.

Tento produkt momentálně není na skladě


Informujte mě, až bude k dispozici

499 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 19 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 19 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 19 Kč.


SBCG

Líza běžíSvůj život žiju docela rychle - zábava, prohánění koček, okusování bot. Někdy je však dobré zpomalit! To je důvod, proč své granulky žeru z misky Slo-Bowl. Z obyčejné misky krmivo zmizelo během okamžiku. Miska Slo-Bowl mě nutí žrát pomaleji a zdravějším způsobem. Můj veterinář říká, že mě tento způsob chrání před nadýmáním, říháním a obezitou. Stále mám dost míčků, kterým se musím denně "věnovať", ale večeře by neměla být závod. Žiju rychle, ale žeru pomalu!
"Líza z Kostelce"

 

 

  • Podporuje přirozené stravovací návyky.
  • Pomáhá v předcházení nadýmání, říhání a psí obezity.
  • Vyrobeno z vysoce kvalitních, bezpečných materiálů, vynikající údržba díky povrchu materiálu.
  • Protiskluzový lisovaný základ zabraňuje klouzání misky, tak se jídlo nerozlévá, nevysype.
  • Do objemu misky se vejde až 5 šálků suchého krmiva pro psy.

 

Zábavný způsob krmení vašeho psa
Naše misky jsou navrženy tak, aby brzdily vášnivé jedlíky. Na rozdíl od běžných misek, které nepodporují přirozený instinkt lovu potravy, Slo-Bowl poskytuje tuto možnost a z krmení dělá zábavu. Psi se učí "honit" krmivo bludištěm hřebenů a údolí, při večeři se tak budou cítit jako na lovu. Nahánění každého kousku potravy zajistí zdravější způsob krmení a přinese obrovskou dávku zábavy pro Vašeho mazlíčka. Miska Slo-Bowl je zajištěna protiskluzovým základem.

Nejen hravé, ale i zdravé
Nadýmání ročně způsobuje smrt asi 20 000 psů. Je výsledkem příliš rychlého požírání potravy. Psi, které žerou příliš rychle, mají tendenci se přežírat, což vede k psí obezitě. Nadváha zvyšuje riziko srdečních onemocnění, přehřátí organismu a dýchacích obtíží. Veterináři se shodují na tom, že pomalejši tempo krmení je zdravější. Prodloužením času krmení miska Slo-Bowl poskytne zdravý způsob příjmu potravy, který sníží riziko nadýmání, říhání a psí obezity. Když je čas na večeři, nakrmte svého psa s klidným srdcem.

Tak, jak příroda zamýšlela
Dnešní psi nežerou podle pocitu hladu, ale jsou odkázáni na svého majitele, na jeho důslednost, čas a postoj k chovu zvířete. Proto se stává, že očekávaná "večeře" je sežrána velmi rychle, což způsobuje mnoho zdravotních a zažívacích problémů. S miskou Slo-Bowl budou vaši miláčci přijímat potravu hravým a pomalým způsobem tak, jak to i samotná příroda zamýšlela.

Ocenění BECKER'S BEST AWARD
V roce 2014 na Global Pet Expo byla miska Slo-Bowl uznána veterinářkou Dr.Marty Becker jako jeden z deseti nejlepších výrobků roku pro domácí zvířata.

12 dalších produktů ve stejné kategorii:

Novinky